Trawienie, Wchłanianie, Wątroba

Aktywne filtry

 • BIOGENIX Liver-Genix Testo...

  39,00 zł

  BIOGENIX Liver-genix Testo Pro Monster Caps to suplement diety marki Biogenix o bogatym składzie będący mieszanką wysokiej jakości naturalnych ekstraktów roślinnych, aminokwasów oraz witamin i minerałów wspomagających właściwe funkcjonowanie wątroby.

 • LAB ONE Enzymes SHOT 60cap

  89,00 zł

  LAB ONE Nº1 Enzymes SHOT  jest złożonym suplementem diety, w skład którego wchodzi unikalna mieszanka 10 starannie wyselekcjonowanych enzymów trawiennych wspierających prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

 • MRM Digest-All IC 60cap

  69,00 zł

  MRM Digest-ALL (IC) jest kompleksem zaprojektowanym z myślą o zdrowym układzie pokarmowym, czyli pełnym spektrum białek (enzymów trawiennych). Produkt doskonale uzupełnia biopierwiastki dla probiotyków, które wspomagają optymalne trawienie, minimalizują gazy i wzdęcia oraz maksymalizuje asymilację (przyswajanie) składników odżywczych.

 • MUSCLE CARE NAC 90tab

  29,00 zł

  MUSCLE CARE NAC - N-acetylocysteina to zmieniona wersja cysteiny, czyli aminokwasu zawierającego siarkę. Dzięki temu posiada większość właściwości wynikających z korzystnego powiązania z siarką, ale też wykazuje znacznie poszerzone działanie. NAC używana jest zazwyczaj do utrzymania prawidłowego poziomu glutationu w organizmie. Glutation z kolei jest antyoksydantem odpowiedzialnym za usuwanie wolnych rodników. Jego rola jest bardzo ważna, ponieważ to wolne rodniki uszkadzają tkanki i komórki, jeśli tylko przebywają w nich odpowiednio długo.

 • OLIMP Gold Sylimaron 30cap

  25,00 zł

  OLIMP Gold Sylimaron 100™ to suplement diety w postaci kapsułek zawierający ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum L.), standaryzowanego na 80% zawartości sylimaryny.

 • OLIMP Halitofast 30tab

  19,00 zł

  OLIMP Halitofast to preparat w postaci tabletek do ssania, zawierający cynk w postaci wysoko przyswajalnej formy chelatu aminokwasowego oraz ekstrakt z ziela tymianku (Thymus vulgaris L.). Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej, natomiast ekstrakt z ziela tymianku wspiera utrzymanie świeżego oddechu i dodatkowo wpływa kojąco na gardło.

 • OLIMP Hepa Plus 30cap

  25,00 zł

  OLIMP HepaPlus zawiera ekstrakt z karczocha (Cynara scolymus L.) standaryzowany na 5% zawartości cynaryny. Karczoch wspiera detoksykację oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby, układu pokarmowego i procesów trawienia. Formuła HEPAPLUS została uzupełniona w asparaginian L-ornityny. Zawiera również witaminy z grupy B: tiaminę, ryboflawinę, niacynę, kwas pantotenowy oraz witaminę B6, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

 • OSTROVIT HMB 210g

  45,00 zł

  OSTROVIT Supreme Pure HMB to najwyższej jakości, nowoczesny preparat, składający się wyłącznie z jednej substancji, jaką jest HMB. Produkt został rozdrobniony poprzez poddanie go procesowi mikronizacji, co pozwala na jeszcze lepszą wchłanialność. Żadnych wypełniaczy, konserwantów i barwników. Minimalizm składu, stworzony z myślą o najlepszych.

 • PHARMOVIT DigeZyme 60cap

  29,00 zł

  PHARMOVIT DigeZyme® jest kompleksem multienzymatycznym, w skład którego wchodzą enzymy trawienne α-amylaza, celulaza, lipaza, laktaza i proteaza, które zostały pozyskane w procesie fermentacji mikrobiologicznej grzybów i bakterii.

 • REAL PHARM HMB 300g

  79,00 zł

  REAL PHARM HMB - Beta-hydroksy beta-metylomaślan, metabolit zasadniczego aminokwasu leucyny, jest jednym z najnowszych suplementów diety w celu zwiększenia przyrostu siły i beztłuszczowej masy ciała. W przeciwieństwie do hormonów anabolicznych, które wywołują hipertrofię mięśni poprzez zwiększenie syntezy białek mięśniowych, HMB wpływa na siłę i beztłuszczową masę ciała, działając jako środek antykataboliczny, minimalizując rozpad białek i uszkodzenia komórek, które mogą wystąpić przy intensywnym wysiłku fizycznym.

 • SWANSON Gymnema Sylvestre...

  19,00 zł

  SWANSON Gymnema Sylvestre to naturalnie występujące zioło w Indiach, gdzie stosowane jest w leczeniu cukrzycy oraz wspomagająco przy odchudzaniu. Gurmar (Gymnema Sylvestre) zawiera mieszaninę tri terpenowych glikozydów, pochodnych kwasu oleanolowego zwanym jako kwas gymnemowy. Im większa zawartość kwasu, tym produkt jest wydajniejszy. Kwas gymnemowy wywołuje homeostazę glukozy w krwi. Ponadto, Gymnema Sylvestre ma właściwości znieczulające kubki smakowe na języku powodując brak odczucia słodkiego smaku pożywienia a nawet czystego cukru.

 • SWANSON Milk Thistle 500mg...

  29,00 zł

  SWANSON Milk Thistle - Ostropest plamisty działa ochronnie na wątrobę, DNA, białka i lipidy. Polecany sportowcom w walce z uszkodzeniem oksydacyjnym.