Zdrowe Stawy

Aktywne filtry

 • FINAFLEX Flex 180cap
  • Obniżka

  FINAFLEX Flex 180cap

  18,99 zł 38,99 zł

  FINAFLEX Flex to formuła, która wzmacnia stawy, chrząstki i więzadła, skracając czas regeneracji po urazach, czy też kontuzjach.

 • LAB ONE Active FLEX 90cap

  99,00 zł

  LAB ONE N°1 Active FLEX to suplement diety zalecany wszystkim osobom narażonym na zwiększone obciążenia stawów, w tym szczególnie osobom po przebytych urazach, sportowcom oraz osobom starszym. Systematyczna suplementacja preparatem, wspomaga zachowanie zdrowia i funkcjonalności aparatu ruchu w jak najlepszej kondycji i przez długi czas.

 • MUSCLE CARE Glucosamine 90tab

  29,00 zł

  Suplement diety MUSCLE CARE Glucosamine zapewni Ci optymalną dzienną dawkę glukozaminy w postaci najwyższej jakości siarczanu glukozaminy o zwiększonym przyswajaniu. Dzięki stałej suplementacji szybko odczujesz poprawę funkcjonowania układu ruchu, zapobiegniesz rozwojowi choroby zwyrodnieniowej, odbudujesz chrząstkę stawową, a także zapomnisz o irytującym trzeszczeniu stawów podczas ruchu.*

 • MUSCLE CARE Joint Care 90tab

  39,00 zł

  MUSCLE CARE Joint Care to najwyższej jakości suplement diety dedykowany dla sportowców i wszystkich amatorsko uprawiających sport, chcących zapobiegać degradacji stawów związanej z aktywnością fizyczną. Dzięki sile 3 aktywnych składników preparatu Twoje stawy zostaną dogłębnie odżywione i otrzymają komplet niezbędnych do dobudowy chrząstki stawowej związków o udowodnionej skuteczności działania!

 • MUSCLE CARE MSM 90tab

  29,00 zł

  MUSCLE CARE MSM pozwala dostarczyć do organizmu optymalnej dawki metylosulfonylometanu w najczystszej postaci!

 • NUTREND Flexit Drink 400g

  49,00 zł

  NUTREND Flexit Drink - Suplement diety na bazie składników odpowiedzialnych za wsparcie i ochronę stawów. Flexit Drink to preparat w kilku orzeźwiających wersjach smakowych, dla osób aktywnych fizycznie, którym dolega ból wynikający z przemęczenia stawów. Regularne stosowanie preparatu daje zauważalne efekty w postaci odciążenia stawów, mniejszej wrażliwości na ruch, zwiększonej ochrony i skróconego czasu regeneracji.

 • NUTREND Flexit Gold Drink 400g

  69,00 zł

  Suplement diety NUTREND Flexit Gold Drink to ulepszona wersja innego produktu marki Nutrend- Flexit drink. Oprócz znanych składników wspierających prawidłowe funkcjonowanie układu stawowego, takich jak siarczan chondroityny, siarczan glukozaminy, metylosulfonylometan (MSM) czy kwas hialuronowy, preparat Flexit Gold drink zawiera dodatkowo wysoką zawartość hydrolizowanego kolagenu pozyskiwanego z ryb morskich, a także ekstrakt z Kadzidłowca (łac. Boswellia serrata)

 • OLIMP Arthroblock Forte 60cap

  45,00 zł

  OLIMP Arthroblock® Forte to jedyny suplement diety zawierający aż 7 składników aktywnych, mających korzystny wpływ na funkcjonowanie stawów.

 • OSTROVIT Flex Regen 400g

  39,00 zł

  OSTROVIT Flex Regen to suplement diety opracowany przy użyciu najwyższej jakości surowców. Poszczególne komponenty wspólnie tworzą produkt o idealnej kompozycji. FLEX REGEN to preparat multifunkcyjny, ukierunkowany pod regenerację, ochronę i prewencję prawidłowego działania naszego układu kostno – stawowego. Znajdzie szczególne zastosowanie u sportowców oraz osób prowadzących aktywny tryb życia, którzy dzień dnia ćwicząc w pocie czoła, narażeni są na liczne kontuzje i urazy, które są zmorą każdego sportowca.

 • OSTROVIT Glucosamine + MSM...

  35,00 zł

  OSTROVIT Glucosamine + MSM + Chondroitin to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w glukozaminę, MSM oraz chondroitynę – trzy znane oraz skuteczne składniki, których zadaniem jest utrzymanie stawów w dobrej kondycji.

 • OSTROVIT Glucosamine 210g

  29,00 zł

  OSTROVIT Glucosamine to wysokiej jakości, nowoczesny preparat, składający się wyłącznie z jednej substancji, jaką jest siarczan glukozaminy. Produkt został rozdrobniony poprzez poddanie go procesowi mikronizacji, co pozwala na jeszcze lepszą wchłanialność i rozpuszczalność. Żadnych wypełniaczy, konserwantów i barwników. Minimalizm składu opracowany z myślą o najbardziej wymagających konsumentach.

 • OSTROVIT Lysine 200g

  35,00 zł

  OSTROVIT Lysine to preparat najwyższej klasy, stworzony w oparciu, o wyłącznie jeden składnik jakim jest L-lizyna. Zbędne aromaty, konserwanty i wypełniacze, zostały tutaj celowo pominięte, a idealna wchłanialność i rozpuszczalność, oraz mikronizacja na poziomie farmaceutycznym pozwoliły stworzyć suplement niemal idealny. To wszystko podyktowane wysokimi wymaganiami konsumentów. Od najlepszych, dla najlepszych.