Hormony i Libido

Aktywne filtry

 • 7NUTRITION Volcano 150cap

  89,00 zł

  Preparat Volcano od firmy 7NUTRITION to multiskładnikowy booster treningowy, którego formuła została przygotowana z myślą o osobach narażonych na duże zmęczenie i regularnie trenujących. Połączenie wysoko standaryzowanych ekstraktów roślinnych wraz z DAA, składnikami mineralnymi i witaminami stanowi kompleksowe uzupełnienie codziennej diety oraz wspiera organizm podczas aktywności wymagających dużego nakładu siły. Wypróbuj Volcano i przekonaj się o wielowymiarowym wsparciu w trakcie osiągania zamierzonego celu.

 • HIMALAYA Tribulus 60cap

  39,00 zł

  HIMALAYA Tribulus to suplement zawierający ekstrakt z buzdyganka naziemnego zwanego również Gokshura. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu oraz wspiera funkcje seksualne. Polecany wszystkim mężczyznom, którzy chcą zadbać o swoje libido.

 • LAB ONE Libido HER 90cap

  89,00 zł

  LAB ONE Libido HER to starannie opracowana kompozycja naturalnych składników roślinnych, witamin i minerałów, wspomagająca zdrowie i aktywność seksualną u kobiet. Preparat zwiększa libido, wspiera funkcjonowanie narządów płciowych, a także wspomaga ich ukrwienie oraz witalność.

 • LAB ONE Libido HIM 90cap

  89,00 zł

  LAB ONE Libido HIM to starannie opracowana kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych, witamin i minerałów, wspomagająca zdrowie i aktywność seksualną u mężczyzn. Preparat zwiększa libido, wspiera funkcjonowanie narządów płciowych, a także wspomaga ich ukrwienie oraz witalność.

 • MRM DHEA 60cap

  49,00 zł

  MRM DHEA (dehydroepiandrosteron) to niezwykle ważny hormon produkowany przez korę nadnerczy. Ma on za zadanie stymulować produkcję testosteronu i estrogenów, czyli hormonów płciowych, ale też bardzo korzystnie wpływa na kondycję fizyczną i intelektualną.

 • MRM Organic Maca Root 240g
  • Obniżka

  MRM Organic Maca Root 240g

  49,00 zł 69,00 zł

  Maca to roślina zawierająca bogactwo witamin i minerałów. Dzięki przyjmowaniu preparatów, które zawierają macę, można poprawić funkcjonowanie układu płciowego oraz poprawić swój nastrój. Maca zwiększa także ilość energii oraz wspiera ogólne zdrowie i wydolność organizmu.

 • MRM Pregnenolone 60cap

  45,00 zł

  MRM Pregnenolone nie jest sterydem, ale prekursorem hormonu steroidowego wytwarzanego w organizmie z cholesterolu. Pregnenolon jest przekształcany w wątrobie w DHEA (dehydroepiandrosteron) i progesteron (a także w inne hormony, takie jak estrogen i ). Ważne jest, aby pamiętać, że wraz z wiekiem zmniejsza się naturalny poziom pregnenolonu w organizmie. Dlatego suplementacja pregnenolonu może odgrywać ważną rolę w dzisiejszej starzejącej się populacji, wspierającej beztłuszczową masę ciała, siłę, zdrowie układu odpornościowego, a także zdrowie kości i układu sercowo-naczyniowego.

 • MRM TribuPlex 750 60cap

  79,00 zł

  MRM TribuPlex jest obecnie najsilniejszym steroidowym kompleksem saponinowym. Kompleks ten zbudowany jest na połączeniu Tribulus alatus i Tribulus Terrestris. Te saponiny steroidowe mogą wspierać wytwarzanie hormonów i uwalniać je do organizmu bez użycia androgenów lub sterydów anabolicznych. Preparat został wzbogacony o szereg mocnych adaptogenów w celu wspierania poziomów energii.

 • OSTROVIT Maca 90tab

  29,00 zł

  OSTROVIT Maca to suplement diety w tabletkach, zawierający ekstrakt z korzenia maca. Produkt został stworzony z myślą o osobach, które prowadzą aktywny tryb życia i o tych, którzy na codzień zmuszeni są do intensywnego wysiłku psychicznego. Kompleksowe przeznaczenie żeń-szenia peruwiańskiego, uważanego za jeden z produktów superfoods, zostało poparte licznymi badaniami.

 • OSTROVIT Maca Vege 60cap

  29,00 zł

  OSTROVIT Maca Vege to suplement diety w wegańskich kapsułkach, zawierający ekstrakt z korzenia maca. Produkt został stworzony z myślą o osobach, które prowadzą aktywny tryb życia i o tych, którzy na codzień zmuszeni są do intensywnego wysiłku psychicznego. Kompleksowe przeznaczenie żeń-szenia peruwiańskiego, uważanego za jeden z produktów superfoods, zostało poparte licznymi badaniami.

 • OSTROVIT Saw Palmetto 90tab

  29,00 zł

  OSTROVIT Saw Palmetto to suplement diety w tabletkach, zawierający ekstrakt z tłoczonych na zimno owoców palmy sabałowej. Jest to nowoczesny i najwyższej jakości preparat, który może wykazywać działanie antyandrogenowe (redukcja łysienia, zmniejszona ilość wypadających włosów oraz redukcja ilości zmian skórnych, które są jednymi z głównych skutków ubocznych zwiększonej konwersji testosteronu do dihydrotestosteronu).

 • SWANSON Saw Palmetto 100cap

  35,00 zł

  SWANSON Saw Palmetto to preparat stworzony na bazie owoców palmy sabałowej. To doskonała alternatywa dla mężczyzn, którzy borykają się z problemem łysienia. Ponadto Swanson Saw Palmetto podnosi libido, podwyższa poziom naturalnego testosteronu oraz poprawia możliwości seksualne. To wspaniały prezent od Matki Natury.