Metabolizm Węglowodanów

Aktywne filtry

 • 7NUTRITION Berberine HCL Stack 60cap
  • Obecnie brak na stanie

  7NUTRITION Berberine HCL...

  69,00 zł

  7NUTRITION Berberine HCL Stack - to suplement prozdrowotny wspomagający metabolizm glukozy i gospodarkę glukozową organizmu. Pomocny dla diabetyków; zawiera najpopularniejsze mimetyki insuliny: berberynę, cynamon i piperynę.

 • MAGNUM NUTRACEUTICALS Mimic 60cap
  • Obecnie brak na stanie

  MAGNUM NUTRACEUTICALS Mimic...

  79,00 zł

  MAGNUM NUTRACEUTICALS Mimic Natural GDA nowy suplement zwiększający wrażliwość na insulinę. Preparat doskonale reguluje poziom cukru, zapobiega hiperglikemii. Najskuteczniejsze składniki wpływają na hamowanie apetytu oraz przyczyniają się do utraty zbędnych kilogramów. Suplement może być stosowany jako booster przedtreningowy, poprawia wygląd sylwetki, promuje uczucie pompy mięśniowej oraz widocznie wpływa na wzrost unaczynienia. Stosowanie sprzyja lepszemu wykorzystaniu węglowodanów oraz wchłanianiu aminokwasów i kreatyny do mięśni.

 • METABOLIC NUTRITION Insulean 90cap
  • -30,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

  METABOLIC NUTRITION...

  119,00 zł 149,00 zł

  METABOLIC NUTRITION Insulean to nowy preparat wspomagający zdolność organizmu do wspierania prawidłowego poziomu insuliny. Wielokierunkowa formuła zapewnia prawidłowe przyswajanie węglowodanów w celu produkcji energii i magazynowania glikogenu w mięśniach. Suplement skutecznie pomaga kontrolować wykorzystanie węglowodanów bez obawy o wzrost tkanki tłuszczowej lub zwiększenie masy ciała. Węglowodany są niezbędne do codziennej aktywności fizycznej ponieważ stanowią paliwo dla mózgu, transportują energię zwłaszcza do mięśni w przypadku sportowców.

 • MUSCLE CARE Berberine 90tab

  55,00 zł

  MUSCLE CARE Berberine to suplement diety w formie tabletek, przeznaczony zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i osób amatorsko uprawiających sport, uzupełniający ich dietę w berberynę pochodzącą z ekstraktu z korzenia Berberis aristata.

 • MUSCLE CARE Chrome 100tab

  25,00 zł

  MUSCLE CARE Chrome to suplement zawierający Chrom, który należy do pierwiastków niełatwych w pozyskaniu z diety w odpowiednich ilościach, stąd szczególnie osoby prowadzące intensywny tryb życia często cierpią na jego niedobory. Preparat Chrome Muscle Care jest odpowiedzią na zwiększone zapotrzebowanie na chrom, który stanowi ważny element kontrolowania poziomu cukru we krwi w naszym organizmie, hamuje apetyt i wspomaga gubienie tkanki tłuszczowej.

 • OSTROVIT Chromium 200 90tab

  19,00 zł

  OSTROVIT Chromium 200 to suplement diety w tabletkach zawierający chrom. Chrom to mikroelement, który pełni wiele funkcji w organizmie, m.in. przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu mikroskładników odżywczych.

 • OSTROVIT Glucose System Aid 90cap
  • Obecnie brak na stanie

  OSTROVIT Glucose System Aid...

  39,00 zł

  OSTROVIT Glucose System Aid to najwyższej jakości suplement diety w kapsułkach HPMC, który zawiera kompleks składników wspomagających prawidłowe funkcjonowanie gospodarki glukozowo-insulinowej. Linia Pharma to najnowsze "dziecko" firmy OstroVit, która jakość surowców, farmaceutyczną staranność produkcji oraz wszystkie komponenty dzięki, którym powstaje suplement, stawia na pierwszym miejscu. OstroVit Pharma to bezwzględnie elitarne suplementy dla konsumentów wiedzących co jest dla nich najważniejsze.

 • OSTROVIT Green Coffee 90tab
  • Obecnie brak na stanie

  OSTROVIT Green Coffee 90tab

  29,00 zł

  OSTROVIT Green Coffee - Ekstrakt z zielonej kawy, który silnie i skutecznie wspomaga odchudzanie. Dzieje się tak z powodu wysokiej zawartości kwasu chlorogenowego, który ogranicza wchłanianie cukrów z przewodu pokarmowego. Ponadto wpływa na spowolnianie wydzielania glukozy do krwi po posiłku oraz zwiększa wrażliwość tkanek na insulinę. Jest silnym przeciwutleniaczem. Posiada silne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne.

 • SWANSON Gymnema Sylvestre...

  19,00 zł

  SWANSON Gymnema Sylvestre to naturalnie występujące zioło w Indiach, gdzie stosowane jest w leczeniu cukrzycy oraz wspomagająco przy odchudzaniu. Gurmar (Gymnema Sylvestre) zawiera mieszaninę tri terpenowych glikozydów, pochodnych kwasu oleanolowego zwanym jako kwas gymnemowy. Im większa zawartość kwasu, tym produkt jest wydajniejszy. Kwas gymnemowy wywołuje homeostazę glukozy w krwi. Ponadto, Gymnema Sylvestre ma właściwości znieczulające kubki smakowe na języku powodując brak odczucia słodkiego smaku pożywienia a nawet czystego cukru.

 • UNIVERSAL Chromium...

  29,00 zł

  UNIVERSAL Chromium Picolinate wpływa na prawidłowy metabolizm makroskładników, może okazać się pomocny w utrzymaniu optymalnego poziomu glukozy we krwi, może sprzyjać redukcji uczucia głodu i zapobiegać chęci sięgnięcia po coś słodkiego, może ułatwiać modelowanie sylwetki i walkę z nadprogramowymi kilogramami, dostarcza optymalnej dawki chromu w codziennej diecie.