Zdrowe Tłuszcze

Aktywne filtry

 • 7NUTRITION Olej Konopny 250ml

  25,00 zł

  7NUTRITION Olej Konopny Wzmacnia florę jelit ma także działanie antybakteryjne i przeciwwirusowe, pomaga zwalczać nowotwory i ma działanie przeciwmiażdżycowe, nawilża i odżywia skórę, pomaga w chorobach reumatycznyc.  To źródło roślinnego białka, mikroelementów i minerałów oraz witaminy K. Oczyszcza organizm z toksyn i chroni przed zanieczyszczeniami powietrza.

 • 7NUTRITION Olej z...

  29,00 zł

  7NUTRITION Olej z Czarnuszki jest olejem tłoczonym na zimno ze starannie wyselekcjonowanych nasion. Zawiera około 30% nasyconych kwasów tłuszczowych, 53% kwasu linolowego, 25% kwasu olejowego, 4% kwasu alfa-linolenowego, witaminę E (tokoferole), witaminę A (karotenoidy), biotynę oraz mikroelementy.

 • 7NUTRITION Olej z...

  19,00 zł

  7NUTRITION Olej z Ostropestu jest pozyskiwany z ziaren tej rośliny, tłoczony na zimno może być stosowany zewnętrznie lub doustnie. Swoje dobroczynne właściwości zawdzięcza sylimarynie, zaliczyć do nich można działanie przeciwzapalne, rozkurczowe, antyoksydacyjne, żółciopędne i żółciotwórcze. Oprócz sylimaryny Olej z Ostropestu zawiera również kwasy organiczne, które odgrywają ważną rolę w przemianie węglowodanów.

 • 7NUTRITION Olej z Pestek...

  29,00 zł

  7NUTRITION Olej Z Pestek Dyni ma wiele właściwości zdrowotnych, dzięki czemu znalazł zastosowanie w medycynie niekonwencjonalnej. Olej z pestek dyni jest polecany przede wszystkim na pasożyty, a także na schorzenia prostaty i układu moczowego. Z kolei w kosmetyce stosowany jest w celu wzmocnienia włosów i nawilżenia skóry.

 • 7NUTRITION Olej z Wiesiołka...

  29,00 zł

  7NUTRITION Olej z Wiesiołka jest olejem tłoczonym na zimno ze starannie wyselekcjonowanych nasion. Sekret niezwykle cennych właściwości oleju z wiesiołka ukryty jest w dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych: kwasu linolowego (LA) oraz kwasu gamma-linolowego (GLA).

 • OSTROVIT Olej MCT 500ml

  29,00 zł

  OSTROVIT Olej MCT to nic innego jak najwyższej jakości średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe MCT (medium-chain triglycerides), zamknięte tym razem w plastikową, nietłuczącą się butelkę PET wolną od BPA (bisfenolu A). Średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe zalecane są szczególnie sportowcom i osobom o zwiększonej aktywności fizycznej.

 • TREC MCT Gold 400ml

  35,00 zł

  TREC MCT Gold zawiera średniołańcuchowe trójglicerydy (MCT). Jest to specjalny rodzaj łatwo przyswajalnego tłuszczu, który szybko się wchłania. MCT GOLD polecany jest dla sportowców jako alternatywne źródło energii.