Wspomaganie Tarczycy

Aktywne filtry

 • MUSCLE CARE Tyrosine 90tab

  29,00 zł

  Obecna w suplemencie MUSCLE CARE Tyrosine czysta tyrozyna to aminokwas będących prekursorem wydzielania ważnych neuroprzekaźników pośredniczących w procesach przekazywania impulsów nerwowych m.in. do mózgu oraz układu mięśniowego. Uczestnictwo w wydzielaniu dopaminy, epinefryny i norepinefryny sprawia, że tyrozyna aktywnie wpływa na redukcję zmęczenia oraz zapobiega towarzyszącym nadmiernemu wysiłkowi spadkom nastroju i koncentracji, a także redukuje rozdrażnienie i zapobiega zgubnym skutkom stresu.

 • OSTROVIT Selenium 90tab

  19,00 zł

  OSTROVIT Selenium to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w selen. Selen to pierwiastek śladowy, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie niemal całego organizmu. Pomaga on w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Selen pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy. Pomaga również zachować zdrowe włosy i paznokcie. Przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy. Selen pomaga ponadto w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

 • OSTROVIT Tyrosine 90tab

  29,00 zł

  OSTROVIT Tyrosine to suplement diety będący źródłem najwyższej jakości L-Tyrozyny. L-Tyrozyna jest aminokwasem endogennym, który jest prekursorem neuroprzekaźników - dopaminy oraz noradrenaliny. Związki te są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania procesów emocjonalnych oraz koordynacji komórek mięśniowych. L-Tyrozyna ma również udział w syntezie hormonów. Produkt doskonale sprawdza się przy redukcji tkanki tłuszczowej, poprawia samopoczucie oraz można go stosować jako produkt pobudzający.

 • REAL PHARM Tyrosine 200g

  39,00 zł

  REAL PHARM Tyrosine to najwyższej jakości preparat w proszku, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę szybko przyswajalnej L-tyrozyny. Aminokwas ten wpływa na ogólną sprawność fizyczną oraz pozwala zachować dobry nastrój i wpływającą na poprawę motywacji formę psychiczną.

 • SWANSON Kelp 250tab

  29,00 zł

  SWANSON Kelp to ekstrakt pozyskiwany z alg morskich zawierający bardzo dużą ilość Jodu. Jako że jest niezbędny w syntezie hormonów tarczycy jest niezastąpionym mikroelementem dla człowieka. Pośrednio jako suplement może wpływać na prawidłowy rozwój i funkcjonowanie mózgu oraz układu nerwowego.