Umysł, Percepcja, Brain Fuel

Aktywne filtry

 • NOW FOODS Dopa Mucuna 90cap

  59,00 zł

  NOW FOODS Dopa Mucuna to suplement działający między innymi na zaburzenia płodności, choroba Parkinsona, trąd, zaparcia, bolesne oddawanie moczu, bolesne miesiączkowanie, brak miesiączki i wrzody, stany zapalne, ogólne osłabienie. Przeznaczony dla osób cierpiących na chroniczne bóle stawów, kręgosłupa, mięśni i ścięgien, bóle fantomowe artretyzm depresje jakiegokolwiek pochodzenia. Suplement aktywuje i wzmacnia działanie preparatów opium w ciele - endorfin, dynorfin i enkefalin, które są kluczowymi substancjami samoregulacyjnych i samoleczniczych procesów ciała. Oprócz innych funkcji tłumią ból i wywołują dobry nastrój.

 • OLIMP Redweiler Focus Shot...

  5,90 zł

  Trudno Ci się skupić podczas treningu? Trudno Ci się skoncentrować w pracy? Sięgnij po OLIMP R-weiler Focus Shot! Nowość marki Olimp Sport Nutrition nie tylko dla osób ćwiczących, ale również wsparcie dla osób pracujących umysłowo i komputerowych graczy, u których skupienie w trakcie gry jest kluczowe!

 • OSTROVIT Bacopa Monnieri 90tab

  19,00 zł

  OSTROVIT Bacopa Monnieri jest suplementem diety w tabletkach, zawierającym ekstrakt z bakopy drobnolistnej. Bacopa monnieri to roślina od lat wykorzystywana w tradycyjnej ajurwedzie, szeroko znana i ceniona obok Ashwagandhy czy Jatamansi. Suplement jest tradycyjnie stosowany w różnych dolegliwościach, ale jego główne zastosowanie to stany wzmożonego wysiłku psychicznego, poprawa pamięci, a także koncentracji.

 • OSTROVIT Tyrosine 90tab

  29,00 zł

  OSTROVIT Tyrosine to suplement diety będący źródłem najwyższej jakości L-Tyrozyny. L-Tyrozyna jest aminokwasem endogennym, który jest prekursorem neuroprzekaźników - dopaminy oraz noradrenaliny. Związki te są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania procesów emocjonalnych oraz koordynacji komórek mięśniowych. L-Tyrozyna ma również udział w syntezie hormonów. Produkt doskonale sprawdza się przy redukcji tkanki tłuszczowej, poprawia samopoczucie oraz można go stosować jako produkt pobudzający.

 • PHARMOVIT L-Teanina 90cap

  49,00 zł

  PHARMOVIT L-teanina - organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów. Pomaga uzyskać stan relaksu i optymalne ciśnienie krwi. Przyczynia się do zmniejszenia stresu i uczucia niepokoju. Ułatwia przyswajanie informacji i naukę.

 • SWANSON Gotu Kola 60cap

  19,00 zł

  SWANSON Gotu Kola korzystnie wpływa na krążenie, wspomaga poprawię pamięci, pomaga wzmacniać naczynia krwionośne. Zawiera również składniki niezbędne do wytwarzania kolagenu, który podtrzymuje zdolność organizmu do odnawiania skóry i gojenia ran. Gotu Kola wspomaga prace mózgu oraz wspiera działanie centralnego systemu nerwowego.