Białka

Aktywne filtry

 • 7NUTRITION Whey Protein80...

  149,00 zł

  7NUTRITION Whey Protein 80 - jest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych odżywek białkowych. Doskonale sprawdza się zarówno do stosowania jako zamiennik posiłku podczas redukcji jak i również uzupełnienie codziennej diety w czasie budowy masy mięśniowej. Wyróżnia się znakomitymi parametrami oraz stosunkiem ceny do oferowanej jakości.

 • 7NUTRITION Whey Protein80 500g

  49,00 zł

  7NUTRITION Whey Protein 80 wysokobiałkowa odżywka oparta na koncentracie białka serwatki o niskiej zawartości cukru. Uzyskany w procesie ultrafiltracji. Polecany szczególnie dla osób dążących do szybkiego wzrostu masy i siły mięśniowej. Dzięki bogatej zawartości aminokwasów produkt wykazuje działanie zarówno anaboliczne jak i antykataboliczne.

 • BIOGENIX Whey Genix 700g

  59,00 zł

  BIOGENIX Whey Genix to doskonały, wysokobiałkowy suplement diety stworzony z najwyższej jakości składników dla osób chcących zbudować większą masę mięśniową lub zredukować zbędną tkankę tłuszczową. Oprócz białka w składzie zawiera m.in. aminokwasy. Znakomity produkt, z którym łatwiej będzie nam utrzymać reżim dietetyczny.

 • ECCONO 100% Whey...

  44,90 zł

  ECCONO 100% Whey Concentrate to odżywka wysoko białkowa zawierająca najwyższej jakości koncentrat białek serwatkowych (WPC), charakteryzujący się wysoką biodostępnością oraz krótkim czasem wchłaniania.

 • EXTENSOR Izolat97 1kg...

  129,00 zł

  EXTENSOR Izolat 97% jest jednym z najlepszych preparatów wysokobiałkowych w swej klasie dostępnych obecnie na rynku. W swoim składzie zawiera 100 % izolatu białek serwatkowych, o stężeniu białka 97 % czyni to go liderem pod względem zawartości białka, a zarazem ekonomiczności!

 • EXTENSOR Koncentrat80 1kg...

  79,00 zł

  EXTENSOR Koncentrat80 to koncentrat białka serwatki 80%, który dostarczy aminokwasów niezbędnych dla efektywnego treningu. Z uwagi na 80% zawartości białka, jest uniwersalnym rozwiązaniem dla wszystkich sportowców – można je stosować niezależnie od dyscypliny sportowej.

 • MUSCLE CARE Pro Mass 3000g

  99,00 zł

  MUSCLE CARE Pro Mass doskonały suplement typu Gainer w formie proszku. Suplement został wzbogacony w kreatynę oraz taurynę. Dzięki połączeniu tych dwóch składników możecie być pewni ekstremalnych przyrostów mięśniowych oraz doskonałego efektu anabolicznego.

   

  Jeżeli posiadasz przyspieszoną przemianę materii i nie możesz nabrać zadowalającej Cię masy mięśniowej, zastosuj Pro Mass i ciesz się piękną i pełną sylwetką, o której zawsze marzyłeś.

 • MUSCLE CARE Pro Whey 900g

  55,00 zł

  MUSCLE CARE Pro Whey 80 to doskonałej jakości 100% koncentrat białka serwatki zapewniający w każdej porcji 22 g czystych protein o niebywale delikatnym smaku jednocześnie świetnie rozpuszczający się. PRO WHEY jest idealną alternatywą posiłkową w wielu rodzajach diet. Stosowany po treningu uzupełni braki i zabezpieczy mięśnie przed ewentualnym katabolizmem.

 • OLIMP Pure Whey Isolate 95...

  69,00 zł

  OLIMP Pure Whey Isolate 95 to odżywka, zawierająca klasyczne, sprawdzone substancje, wspierające funkcjonowanie mięśni. Wybierz białko najwyższej jakości.

 • OLIMP System Protein 80 2200g

  199,00 zł

  Odżywka wysokobiałkowa OLIMP System Protein 80® jest źródłem wysokiej jakości, pełnowartościowych białek zwierzęcych. Jej ekskluzywny skład oraz rewelacyjny smak spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających sportowców i osób aktywnych fizycznie, które wykazują zwiększone zapotrzebowanie na białko niezbędne w rozwoju masy mięśniowej.

 • OLIMP Whey Protein Complex...

  159,00 zł

  OLIMP Whey Protein Complex 100% to suplement diety przeznaczony dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko, którzy dążą do rozwoju masy mięśniowej, w szczególności dla sportowców wyczynowych oraz ćwiczących rekreacyjnie.

 • OLIMP Whey Protein Complex...

  169,00 zł

  OLIMP Whey Protein Complex 100% to suplement diety przeznaczony dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko, którzy dążą do rozwoju masy mięśniowej, w szczególności dla sportowców wyczynowych oraz ćwiczących rekreacyjnie.