Kreatyny

Aktywne filtry

 • 7NUTRITION Creapure 500g

  49,00 zł

  7NUTRITION Creapure™ to zmikronizowana Kreatyna Creapure™ (200 mesh)
  z dodatkiem Tauryny. Przeznaczona dla aktywnych sportowców dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych. Regularne stosowanie kreatyny zapewnia wzrost wytrzymałości, siły oraz masy mięśniowej.

 • 7NUTRITION Creatine HCL 350cap

  85,00 zł

  7NUTRITION Creatine HCL jest nowym produktem opartym o najsilniejszą postać chlorowodorku kreatyny dostępną na rynku. Jak donoszą badania jest ona nawet o 70% lepiej wchłanialna od standardowego monohydratu. Kreatyna HCL charakteryzuje się o wiele większą stabilnością chemiczną, dzięki czemu większa jej ilość jest w stanie dotrzeć do Twoich mięśni.

 • 7NUTRITION Creatine HCL 350g

  75,00 zł

  7NUTRITION Creatine HCL jest nowym produktem opartym o najsilniejszą postać chlorowodorku kreatyny dostępną na rynku. Jak donoszą badania jest ona nawet o 70% lepiej wchłanialna od standardowego monohydratu. Kreatyna HCL charakteryzuje się o wiele większą stabilnością chemiczną, dzięki czemu większa jej ilość jest w stanie dotrzeć do Twoich mięśni.

 • 7NUTRITION Creatine TCM 500g

  59,00 zł

  7NUTRITION Creatine TCM to zmikronizowany Jabłczan Kreatyny bez zbędnych aromatów smakowych, bez cukru, bez wypełniaczy.

  Najlepszej jakości surowiec dla tych, dla których liczy się efekt działania.

 • 7NUTRITION TCM 250g

  45,00 zł

  7NUTRITION TCM to zmikronizowany Jabłczan Kreatyny. Bez zbędnych aromatów smakowych, bez cukru, bez wypełniaczy. Najlepszej jakości surowiec dla tych, dla których liczy się efekt działania. Forma kreatyny, która powoduje wzrost anabolizmu komórek mięśniowych bez nadmiernej retencji wody. Jabłczan, czyli zjonizowana postać kwasu jabłkowego w połączeniu z cząsteczkami kreatyny nasila przemiany energetyczne zachodzące w organizmie.

 • FINAFLEX Pure Creatine...

  99,00 zł

  Pure Creatine to w 100% czysty monohydrat kreatyny, bez dodatkowych aromatów, wypełniaczy czy barwników. Kreatyna to najpopularniejszy suplement diety wśród sportowców, zwiększa produkcję fosfokreatyny w mięśniach, co wyzwala większe zapasy energii. Siła mięśni zostaje zwiększona, co pozwala na bardziej intensywny trening.

 • FINAFLEX Pure Creatine...

  59,00 zł

  FINAFLEX Pure Creatine to w 100% czysty monohydrat kreatyny, bez dodatkowych aromatów, wypełniaczy czy barwników. Kreatyna to najpopularniejszy suplement diety wśród sportowców, zwiększa produkcję fosfokreatyny w mięśniach, co wyzwala większe zapasy energii. Siła mięśni zostaje zwiększona, co pozwala na bardziej intensywny trening.

 • MUSCLE CARE Crea Matrix 300g

  59,00 zł

  MUSCLE CARE Crea Matrix jest suplementem diety wzbogacającym dietę aktywnych osób w kompleksowe połączenie trzech źródeł kreatyny – monohydratu kreatyny, jabłczanu kreatyny oraz chlorowodorku kreatyny, które wspólnie dają maksymalny efekt.

 • MUSCLE CARE Mono 400g
  • Obniżka

  MUSCLE CARE Mono 400g...

  39,00 zł 49,00 zł

  MUSCLE CARE Mono to mikronizowany monohydrat kreatyny, najskuteczniejszy preparat anaboliczny o udowodnionej skuteczności. Kreatyna stwarza anaboliczne możliwości na wielu płaszczyznach co przekłada się na efekty jej działania w organizmie osoby intensywnie uprawiającej sport. Poprawia wydajność mięśni w treningu tlenowym i beztlenowym. Preparat MONO oprócz wyjątkowej jakości monohydratu kreatyny zawiera w swoim składzie także optymalną dawkę substancji będącej jej transmiterem, czyli tauryny! Dzięki takiemu połączeniu aktywnych składników szybko zauważysz efekty suplementacji w postaci zwiększonej siły oraz lepszej adaptacji do większych obciążeń treningowych.

 • OLIMP Creatine Monohydrate...

  39,00 zł

  Creatine Monohydrate Xplode Powder od OLIMP SPORT NUTRITION to bardzo dobrze przebadany, ultra mikronizowany monohydrat kreatyny, uzupełniony dodatkiem witamin B6 i D oraz sodem.

 • OSTROVIT Creatine...

  29,00 zł

  OSTROVIT Supreme Pure Creatine Monohydrate 1000 to najwyższej suplement monohydratu kreatyny, o znakomitym, famaceutycznym poziomie mikronizacji. Kreatyna to powszechnie znany i stosowany suplement. Jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami naukowymi. Zapewni lepszy przyrost tkanki mięśniowej, skuteczną regenerację oraz eneregię na dłuższe, efektywniejsze i cięższe treningi.

 • OSTROVIT Creatine...

  25,00 zł

  OSTROVIT Creatine Monohydrate to najwyższej jakości monohydrat kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny. Kreatyna to organiczny związek chemiczny występujący naturalnie w ludzkim organizmie. Zazwyczaj dostarczana jest z produktami odzwierzęcymi tj. mięso, jaja czy ryby. Jej korzystne działanie polega na prostym mechanizmie, który poprzez rozkład fosfokreatyny w mięśniach, uwalnia energię w postaci wysokoenergetycznych cząsteczek ATP (adenozynotrójfosforanu).