Węglowodany

Aktywne filtry

 • OLIMP CarboNox 1000g

  29,00 zł

  OLIMP CarboNox to nowa propozycja wśród preparatów węglowodanowych, które obok gainerów czy odżywek białkowych stanowią fundament sportowej suplementacji. Firma Olimp oprócz wykorzystania mieszanki węglowodanów pochodzących z różnych źródeł wzbogaciła formułę swojego suplementu o L-argininę – aminokwas będący jednym z najczęstszych składników boosterów treningowych.

 • OLIMP Iso Plus 10tab

  15,00 zł

  OLIMP ISO Plus to wygodne w użyciu, szybko rozpuszczające się tabletki musujące zawierające cenne witaminy dla osób aktywnych fizycznie. Przygotuj orzeźwiający napój izotoniczny, by nawodnić organizm i zachować wytrzymałość w trakcie ćwiczeń.

 • REAL PHARM Carbo One 1000g

  23,00 zł

  REAL PHARM Carbo One to dobrej jakości odzywka węglowodanowa, która powinna być podstawą w menu każdego sportowca. Węglowodany to makroelementy naturalnie występujące w produktach spożywczych. Występują one w trzech rodzajach: cukier, skrobia i błonnik. Panuje mylne przekonanie, że węglowodany są szkodliwe, stanowią one istotną część zdrowej zbilansowanej diety. Zapewniają też większość energii potrzebnej organizmowi do prawidłowego funkcjonowania – tym większą pełnia rolę w przypadku osób, które na co dzień mają do czynienia z dużym wysiłkiem fizycznym.

 • REAL PHARM Iso-Go 600g

  25,00 zł

  RERAL PHARM Iso-Go przywraca i reguluje gospodarkę elektrolitową, zapewniając odpowiednie nawodnienie organizmu. Suplement uzupełnia utracone podczas ciężkiego treningu składniki, dostarcza energii oraz zapobiega utracie glikogenu mięśniowego dzięki zawartym w ISO Go węglowodanom.

 • TREC W.A.N.A.D. Carbo 750g

  28,00 zł

  TREC W.A.N.A.D. Carbo - Odżywka wzbogacona o minerały: wapń, potas i magnez, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni Doskonała rozpuszczalność oraz przyswajalność Sprzyja lepszej regeneracji powysiłkowej Polecana szczególnie sportowcom dyscyplin wytrzymałościowych i siłowych.