Odchudzanie

Aktywne filtry

 • 7NUTRITION Jungle Girl...

  75,00 zł

  7NUTRITION Jungle Girl Burner to nie tylko spalacz tłuszczu. To perfekcyjny środek dla każdej kobiety! Jego zalety to: spalanie tłuszczu, redukcja zalegającej pod skórą wody, pielęgnacja włosów, duży wzrost libido i satysfakcji seksualnej!

 • ACTIVLAB Machine Man Burner...

  39,00 zł

  ACTIVLAB Machine Man Burner to nowoczesna odzywka pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zmniejszeniu łaknienia.

 • ACTIVLAB Machine Man Combo...

  59,00 zł

  ACTIVLAB Machine Man Combo to kompozycja aminokwasów egzogennych (w tym BCAA), keratyny, ekstraktów pochodzenia roślinnego oraz witamin i minerałów. Jest to idealne połączenie skutecznej przedtreningówki z jednoczesnym działaniem regeneracyjnym. Dzięki zawartości BCAA wspomaga ochronę i regeneracje mięśni na każdym etapie treningu.

 • BIOGENIX ThermoNator 90cap

  49,00 zł

  Thermonator to spalacz tłuszczu marki BIOGENIX zawierający kapsaicynę. Preparat stanowi znakomity dodatek do zbilansowanej diety, pomagający w odchudzaniu i redukcji tkanki tłuszczowej. Thermonator został stworzony z myślą o osobach dorosłych, szukających wysokiej jakości, bezpiecznych w stosowaniu suplementów diety, dzięki którym łatwiej będzie im się pozbyć zbędnych kilogramów i wymodelować wymarzoną, szczupłą sylwetkę.

 • CHIKARA Cuts 101cap

  129,00 zł

  CHIKARA Cuts jest produktem dla osób które którzy wiedzą czego chcą od środków odchudzających. Jednym z elementów suplementu jest johimbina - rozszerzając tym samym swoją ogromną moc termogeniczną.

 • CHIKARA Katana 230g

  129,00 zł

  CHIKARA Katana to doskonała formuła przedtreningowa, która pomaga uzyskać maksymalne pobudzenie! Opracowana kompozycja składników zapewnia zwiększenie efektów treningów i znacznie lepsze przygotowanie do ćwiczeń.

 • FINAFLEX PX Weight...
  • Obniżka

  FINAFLEX PX Weight...

  79,00 zł 109,00 zł

  FINAFLEX PX to silny reduktor tkanki tłuszczowej, który wraz ze swoim poprzednikiem PX Black zyskał niebywałą popularność w USA. Został tam uznany za jeden z najefektywniejszych spalaczy tłuszczu, co na tak dużym i zróżnicowanym rynku jest niebywałym wyróżnieniem.

 • GAT SPORT Jet Fuel...

  139,00 zł

  GAT SPORT Jet Fuel Superburn jest oparty o nowoczesną technologię Micron RD, która dostarcza składniki aktywne szybciej niż jakikolwiek inny spalacz. Substancje czynne zawarte w suplemencie mają wielkość mniej niż 20 mikronów! Proces mikronizacji powoduje, że JetFuel nie tylko szybko zaczyna działać, ale także dostaje się do głębokich warstw tłuszczu pozwalając uwalniać z niego energię.

 • IHS Thermo Pump 2.0 420g

  99,00 zł

  IHS Thermo Pump jest suplementem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców uprawiających dyscypliny siłowo-wytrzymałościowe. Thermopump może przyczynić się do spalenia tkanki tłuszczowej na potrzeby treningu siłowego bądź aerobowego.

 • INSANE LABZ Psychotic...

  149,00 zł

  INSANE LABZ Psychotic Diablo to klinicznie sprawdzone składniki, takie jak kofeina, teobromina, korzeń mniszka lekarskiego i ziarna raju, zapewniają niezrównane korzyści energetyczne i spalanie tłuszczu, a nasze opatentowane składniki AMPiberry i OXYgold zapewniają długotrwałą, gładką krzywą energii przy mniejszym „załamaniu” niż podobne produkty.

 • LAB ONE Shaper BODY 90cap

  79,00 zł

  LAB ONE Shaper BODY to kompleks 8 biologicznie czynnych substancji, dobranych ze szczególną starannością. Preparat polecany w trakcie redukcji masy ciała, dla osób żyjących w stresie oraz chcących wspomóc oczyszczanie organizmu z toksyn.

 • MAGNUM NUTRACEUTICALS Acid...

  69,00 zł

  MAGNUM NUTRACEUTICALS Acid Isolate to formuła skomponowana w celu sprawnego spalania tkanki tłuszczowej poprzez zredukowanie poziomu akumulacji kwasów tłuszczowych w komórkach tłuszczowych (adipocytach). Ten unikalny spalacz tkanki tłuszczowej bez stymulantów, w połączeniu z odpowiednią dietą i planem treningowym, wydatnie pomoże w utracie zbędnych kilogramów.