Omega 3, 6, 9

Aktywne filtry

 • LAB ONE Omega VIT 60cap

  79,00 zł

  LAB ONE N°1 Omega VIT to preparat, który stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety w niezbędne  dla prawidłowego działania organizmu witaminy D3, A, K2 Mk7 oraz kwasy tłuszczowe Omega-3.

 • OLIMP Gold Omega 3 Sport...

  59,00 zł

  OLIMP Gold Omega 3 jest suplementem diety przeznaczonym dla sportowców, którzy dbają o swoje zdrowie. Zawiera, wysokogatunkowy koncentrat olejowy z ryb zimnowodnych, obfitujący w kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3.

 • OSTROVIT Omega 3 90cap

  25,00 zł

  OSTROVIT Omega 3 - prozdrowotny suplement diety na bazie oleju z ryb. Zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 wspierające pracę serca i mózgu oraz wzmacniające naczynia krwionośne. EPA i DHA pozytywnie wpływają na funkcje umysłowe, poprawiają procesy pamięciowe, zdolność skupienia i koncentracji.

 • OSTROVIT Omega 3 Ultra 90cap

  35,00 zł

  OSTROVIT Omega 3 ULTRA to suplement diety zawierający w swoim składzie najwyższej jakości kwasy tłuszczowe DHA i EPA.

 • OSTROVIT Omega 3-6-9 180cap

  49,00 zł

  OSTROVIT Omega 3-6-9 jest źródłem naturalnych olejów, które zostały wzbogacone dodatkiem witaminy E. Połączenie oleju roślinnego, rybiego, lnianego i słonecznikowego, daje organizmowi wzmocnienie podczas aktywności fizycznej oraz wzmożonego stresu.

 • OSTROVIT Omega 3-6-9 90cap

  19,00 zł

  OSTROVIT Omega 3-6-9 to suplement diety w kapsułkach zawierający kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA, DHA, ALA), Omega 6 (LA) i Omega 9 (OA), wzbogacone o witaminę E. Kwasy omega 3, omega 6 oraz omega 9 zaliczane są do niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Bardzo istotna jest odpowiednia proporcja wszystkich kwasów nienasyconych z tego względu, iż każdy z nich pełni odmienną rolę w organizmie.

 • REAL PHARM Omega Strong 60cap

  29,00 zł

  REAL PHARM Omega 3 Strong jest suplementem diety polecanym profesjonalnym sportowcom, jak i amatorom, którym zależy na uzupełnieniu swojej diety o nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3 w największej, dostępnej na polskim rynku, dawce.

 • TREC Omega 3-6-9 120cap

  35,00 zł

  TREC Omega 3-6-9 to wysokiej jakości kompleks jedno- i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych pochodzących z najbardziej wartościowych, naturalnych źródeł. Aktywne składniki preparatu wspomagają funkcjonowanie układu krwionośnego, nerwowego i hormonalnego, a także zapewniają prawidłowy przebieg procesów metabolicznych.