Magnez, Cynk, Potas

Aktywne filtry

 • 7NUTRITION ZMB + GMC 90cap

  45,00 zł

  7NUTRITION ZMB + GMC to 7 najbardziej wartościowych składników, które tworzą niezastąpiony zestaw regeneracji nocnej dla Twojego organizmu. Najbardziej kompletny produkt na noc dostępny na polskim rynku.

 • MUSCLE CARE Magnesium+B6 90tab

  25,00 zł

  MUSCLECARE Magnesium+B6 to suplement diety w formie tabletek, przeznaczony zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i osób amatorsko uprawiających sport, uzupełniający ich dietę w magnez. Magnez zawarty w produkcie zmniejsza zmęczenie. Witamina B6 pozytywnie wpływa na metabolizm białek i glikogenu, wspomaga funkcjonowanie układu neonowego.

 • MUSCLE CARE...

  25,00 zł

  Magnez, wapń oraz witamina B6 firmy Muscle Care to kompozycja dla intensywnie trenujących sportowców i amatorów aktywnego stylu życia. Składniki Magnesium Calcium Vitamin B6 Muscle Care stanowią połączenie najważniejszych w diecie kulturysty składników mineralnych oraz witamin i współgrają ze sobą doskonale, tworząc suplement o skutecznym działaniu.

 • MUSCLE CARE Potassium 90tab

  19,00 zł

  MUSCLE CARE Potassium to suplement zawierający Potas, który jest niezbędnym pierwiastkiem mineralnym, który ulega szybkiemu wydaleniu z organizmu – potas tracimy wraz z potem w trakcie wysiłku i upałów, wypłukujemy, pijąc duże ilości kawy i napojów alkoholowych, a także wpływamy na powstawanie jego niedoborów, stosując diety odchudzające i prowadząc stresujący tryb życia.

 • MUSCLE CARE Zinc 90tab

  19,00 zł

  MUSCLE CARE Zinc to suplement przeznaczony przede wszystkim dla osób amatorsko i zawodowo uprawiających sport oraz stosujących ubogie w składniki mineralne diety, a także pracujących fizycznie. Dzięki maksymalnej dawce cynku nie tylko szybko uzupełnisz jego niedobory w organizmie, ale także zaspokoisz zwiększoną podaż tego pierwiastka, która występuje w czasie intensywnych treningów.

 • REAL PHARM Z-3 120tab

  39,00 zł

  REAL PHARM Z-3 to suplement zawierający Cynk i Magnez oraz Witaminę B6 – w najbardziej biodostępnej formie cytrynianu.