Carbo

Carbo

Carbo

Aktywne filtry

 • OLIMP CarboNox 1000g

  29,00 zł

  OLIMP CarboNox to nowa propozycja wśród preparatów węglowodanowych, które obok gainerów czy odżywek białkowych stanowią fundament sportowej suplementacji. Firma Olimp oprócz wykorzystania mieszanki węglowodanów pochodzących z różnych źródeł wzbogaciła formułę swojego suplementu o L-argininę – aminokwas będący jednym z najczęstszych składników boosterów treningowych.

 • REAL PHARM Carbo One 1000g

  23,00 zł

  REAL PHARM Carbo One to dobrej jakości odzywka węglowodanowa, która powinna być podstawą w menu każdego sportowca. Węglowodany to makroelementy naturalnie występujące w produktach spożywczych. Występują one w trzech rodzajach: cukier, skrobia i błonnik. Panuje mylne przekonanie, że węglowodany są szkodliwe, stanowią one istotną część zdrowej zbilansowanej diety. Zapewniają też większość energii potrzebnej organizmowi do prawidłowego funkcjonowania – tym większą pełnia rolę w przypadku osób, które na co dzień mają do czynienia z dużym wysiłkiem fizycznym.

 • TREC W.A.N.A.D. Carbo 750g

  28,00 zł

  TREC W.A.N.A.D. Carbo - Odżywka wzbogacona o minerały: wapń, potas i magnez, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni Doskonała rozpuszczalność oraz przyswajalność Sprzyja lepszej regeneracji powysiłkowej Polecana szczególnie sportowcom dyscyplin wytrzymałościowych i siłowych.