Pozostałe

Aktywne filtry

 • ACTIVLAB Machine Man Combo...

  59,00 zł

  ACTIVLAB Machine Man Combo to kompozycja aminokwasów egzogennych (w tym BCAA), keratyny, ekstraktów pochodzenia roślinnego oraz witamin i minerałów. Jest to idealne połączenie skutecznej przedtreningówki z jednoczesnym działaniem regeneracyjnym. Dzięki zawartości BCAA wspomaga ochronę i regeneracje mięśni na każdym etapie treningu.

 • BIOGENIX Regenerator 900g

  59,00 zł

  BIOGENIX Regenerator® - PROFESJONALNA FORMUŁA POTRENINGOWA Każda porcja REGENERATOR’a dostarcza organizmowi niezbędnych mikro i makroskładników, których dobór nie był dziełem przypadku. Dokładnie przemyślana kompilacja składników, które mają rozpocząć proces regeneracji potrenigowej. Precyzyjne zestawienie szybko wchłanianych peptydów i aminokwasów, a także węglowodanów o pełnym spektrum szybkości wchłaniania. Badania naukowe dowodzą, że białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu.

 • MUSCLE CARE Tyrosine 90tab

  29,00 zł

  Obecna w suplemencie MUSCLE CARE Tyrosine czysta tyrozyna to aminokwas będących prekursorem wydzielania ważnych neuroprzekaźników pośredniczących w procesach przekazywania impulsów nerwowych m.in. do mózgu oraz układu mięśniowego. Uczestnictwo w wydzielaniu dopaminy, epinefryny i norepinefryny sprawia, że tyrozyna aktywnie wpływa na redukcję zmęczenia oraz zapobiega towarzyszącym nadmiernemu wysiłkowi spadkom nastroju i koncentracji, a także redukuje rozdrażnienie i zapobiega zgubnym skutkom stresu.

 • OSTROVIT Histidine 100g

  69,00 zł

  OSTROVIT Histidine (Supreme Pure)  jest najwyższej klasy preparatem stworzonym z myślą o najbardziej wymagających konsumentach. Zawiera wyłącznie jedną substancję L-histydynę, gdzie reszta zbędnych wypełniaczy, jak konserwanty czy aromaty zostały specjalnie pominięte przy produkcji. Jego mikronizacja została opracowana o najwyższy poziom rozdrobnienia farmaceutycznego. Suplement zapewnia idealną biodostępność oraz rozpuszczalność.

 • OSTROVIT Lysine 200g

  35,00 zł

  OSTROVIT Lysine to preparat najwyższej klasy, stworzony w oparciu, o wyłącznie jeden składnik jakim jest L-lizyna. Zbędne aromaty, konserwanty i wypełniacze, zostały tutaj celowo pominięte, a idealna wchłanialność i rozpuszczalność, oraz mikronizacja na poziomie farmaceutycznym pozwoliły stworzyć suplement niemal idealny. To wszystko podyktowane wysokimi wymaganiami konsumentów. Od najlepszych, dla najlepszych.

 • OSTROVIT Ornithine 200g

  39,00 zł

  OSTROVIT Ornithine (Supreme Pure) to suplement zawierający wyłącznie jeden aminokwas w składzie, jakim jest L-ornityna. Idealna biodostępność i najwyższy poziom mikronizacji produktu, został opracowany przez najlepszych dla najlepszych. Substancje wypełniające, zbrylacze czy aromaty zostały tutaj celowo pominięte. W tym wypadku, mniej, znaczy więcej.

 • OSTROVIT Taurine 300g

  25,00 zł

  OSTROVIT Supreme Pure Taurine to suplement zawierający wyłącznie jeden aminokwas w składzie, jakim jest L-tauryna. Idealna biodostępność i najwyższy poziom mikronizacji produktu, został opracowany przez najlepszych, dla najlepszych. Substancje wypełniające, zbrylacze czy aromaty zostały tutaj celowo pominięte.

 • REAL PHARM Taurine 300g

  29,00 zł

  REAL PHARM Taurine to suplement diety w formie odżywki w proszku, dedykowany przede wszystkim sportowcom, zawierający w głównej mierze taurynę. Produkt jest pozbawiony jakichkolwiek domieszek. 

 • REAL PHARM Tyrosine 200g

  39,00 zł

  REAL PHARM Tyrosine to najwyższej jakości preparat w proszku, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę szybko przyswajalnej L-tyrozyny. Aminokwas ten wpływa na ogólną sprawność fizyczną oraz pozwala zachować dobry nastrój i wpływającą na poprawę motywacji formę psychiczną.