Witaminy A,D, E, K

Aktywne filtry

 • MUSCLE CARE Vitamin E 90tab

  29,00 zł

  MUSCLE CARE Vitamin E to suplement witaminy E, który został opracowany z myślą o zdrowiu komórek, które u osób intensywnie trenujących, narażone są na liczne uszkodzenia.

 • OSTROVIT D3+K2 Calcium 90tab

  25,00 zł

  OSTROVIT D3+K2 Calcium – Witamina D3, która nazywana jest witaminą życia - wpływa na prawidłowe funkcjonowanie niemal wszystkich układów i narządów w organizmie. W połączeniu z witaminą K2 potęguje działanie wzmacniające układ kostny. Stymuluje absorpcję wapnia i fosforu w jelitach, co dodatkowo wpływa na prawidłową mineralizację kości i zębów. Wykazuje działanie zwiększające siłę mięśniową oraz zapobiega utracie tkanki mięśniowej, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz wspomaga proces odchudzania.  Ponadto wykazuje działanie zwiększające odporność organizmu na infekcje, chroni przed występowaniem depresji, przygnębienia oraz apatii.

 • OSTROVIT Vitamin D3+K2 Softgels 90cap
  • Obecnie brak na stanie

  OSTROVIT Vitamin D3+K2...

  25,00 zł

  OSTROVIT D3 + K2  to kompozycja witamin pochodząca z naturalnych surowców. Witamina K2 MK-7 jest formą witaminy K2  przyswajalną w najwyższym stopniu przez nasz organizm. Otrzymywana jest z tradycyjnego japońskiego sfermentowanego produktu soi, w wyniku fermentacji bakterii Bacillus subtilis natto.

 • REAL PHARM Vitamin D3 30ml

  35,00 zł

  Produkt REAL PHARM Vitamin D3 to witamina D3 w kroplach, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, zwłaszcza podczas wzmożonej aktywności fizycznej. Przydaje się zarówno młodzieży, jak i osobom dorosłym. Sięgają po nią amatorzy i zawodowcy. Pomaga się rozwijać, niezależnie od uprawianej dyscypliny sportowej, chociaż najlepiej sprawdza się w sportach siłowych.

 • REAL PHARM Vitamin D3 60cap

  15,00 zł

  REAL PHARM Vitamin D3 to witamina D3 w kapsułkach, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, zwłaszcza podczas wzmożonej aktywności fizycznej. Przydaje się zarówno młodzieży, jak i osobom dorosłym. Sięgają po nią amatorzy i zawodowcy. Pomaga się rozwijać, niezależnie od uprawianej dyscypliny sportowej, chociaż najlepiej sprawdza się w sportach siłowych.