Antyoksydanty

Aktywne filtry

 • 7NUTRITION Berberine HCL...

  69,00 zł

  7NUTRITION Berberine HCL Stack - to suplement prozdrowotny wspomagający metabolizm glukozy i gospodarkę glukozową organizmu. Pomocny dla diabetyków; zawiera najpopularniejsze mimetyki insuliny: berberynę, cynamon i piperynę.

 • 7NUTRITION Number One 60cap

  49,00 zł

  7NUTRITION Number One to potężna porcja NAC, Resveratrolu i antyoksydantów w kompleksowej formule w postaci kapsułek.

 • HIMALAYA Cystone 100tab

  19,00 zł

  HIMALAYA Cystone to suplement diety, którego składnik Shilapuspha (Didymocarpus pedicellata) wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerek, skalnica (Saxifraga ligulata) wspiera układu moczowo-płciowego. Preparat polecany wspomagająco w postępowaniu z kamicą nerkową.

 • LAB ONE Antioxidant MAX 50cap

  159,00 zł

  LAB ONE Antioxidant MAX zawiera silne antyoksydanty: astaksantynę, resveratrol oraz witaminę C.

 • LAB ONE Quercetin PLUS 90cap

  149,00 zł

  LAB ONE Quercetin PLUS to unikalna kompozycja trzech najwyższej jakości składników o działaniu antyoksydacyjnym oraz o zwiększonej absorpcji.

 • MRM Cardio Chelate 180cap

  129,00 zł

  MRM Cardio Chelate (EDTA) = EtylenoDiaminoTetraAcetic, kwas etylenodiaminotetraoctowy, kwas wersenowy. EDTA jest aminokwasem, który łączy się z wieloma metalami i minerałami tworząc związki chelatowe (podobne do hemoglobiny), które następnie w charakterze kompleksów usuwane są z organizmu przez nerki.

 • MRM Resveratrol 60cap

  59,00 zł

  Resveratrol od MRM to suplement diety zawierający rdesta japońskiego, ekstrakt z czerwonego wina oraz ekstrakt z winogron.

 • MRM Spirulina Powder 240g
  • Obniżka

  MRM Spirulina Powder 240g

  49,00 zł 69,00 zł

  MRM Raw Spirulina Powder jest spożywany jako pokarm energetyczny dla dodania szybkiej energii i zwiększenia wytrzymałości. Spirulina, Arthrospira platensis, to niebiesko-zielone algi, które są uprawiane i stosowane jako kompletny pokarm od tysięcy lat.

 • MUSCLE CARE Acetyl...

  49,00 zł

  MUSCLE CARE Acetyl L-Carnitine to suplement diety, który pomaga naszemu organizmowi pozyskać więcej energii. Acetylo -L-karnityna jest aminokwasem, który nie należy do naturalnie wytwarzanych białek w naszym organizmie, dlatego też jego dostarczenie poprzez dietę i suplementy jest niezwykle ważne zwłaszcza dla osób aktywnych.

 • MUSCLE CARE ALA 90tab

  39,00 zł

  MUSCLE CARE ALA pozwala chronić nasz organizm nie tylko przed wolnymi rodnikami, ale również działa ochronnie na nasz materiał genetyczny, wspomaga nasze serce, ma działanie przeciwnowotworowe, poprawia wygląd skóry i pomaga spowolnić przedwczesne starzenie.

 • MUSCLE CARE Berberine 90tab

  55,00 zł

  MUSCLE CARE Berberine to suplement diety w formie tabletek, przeznaczony zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i osób amatorsko uprawiających sport, uzupełniający ich dietę w berberynę pochodzącą z ekstraktu z korzenia Berberis aristata.

 • MUSCLE CARE Coenzyme Q10 90tab

  35,00 zł

  MUSCLE CARE Coenzyme Q10 to suplement zawierający dobroczynny koenzym Q10, który to wspomaga enzymy w regulowaniu różnych procesów metabolicznych zachodzących w naszym organizmie. Sam koenzym nie jest wytwarzany przez nasz organizm, wobec czego, konieczne jest dostarczenie go wraz z dietą, a stosowanie preparatu pozwala skutecznie uzupełnić niedobory tego cennego składnika, znanego jako eliksir młodości.