OSTROVIT Rhodiola Rosea 90tab
  • OSTROVIT Rhodiola Rosea 90tab

OSTROVIT Rhodiola Rosea 90tab

OSTROVIT Rhodiola Rosea 90tab

25,00 zł
Brutto

OSTROVIT Rhodiola Rosea to suplement diety stworzony na bazie ekstraktu z korzenia różeńca górskiego. Rhodiola rosea stosowana była w tradycyjnej medycynie od wielu lat w ciężkich, górzystych i zimnych rejonach geograficznych, a szczególnie w Rosji oraz Skandynawii. Przez lata jako adaptogen pomagała w walce z trudami zamieszkiwania w tak niekorzystnych warunkach. Dziś nazywana "arktycznym korzeniem", przez wielu uznawana za najkorzystniej nacechowanym, porządanymi właściwościami suplementem.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

OSTROVIT Rhodiola Rosea 90tab

 

OstroVit Rhodiola Rosea to suplement diety stworzony na bazie ekstraktu z korzenia różeńca górskiego. Rhodiola rosea stosowana była w tradycyjnej medycynie od wielu lat w ciężkich, górzystych i zimnych rejonach geograficznych, a szczególnie w Rosji oraz Skandynawii. Przez lata jako adaptogen pomagała w walce z trudami zamieszkiwania w tak niekorzystnych warunkach. Dziś nazywana "arktycznym korzeniem", przez wielu uznawana za najkorzystniej nacechowanym, porządanymi właściwościami suplementem.

 

Adaptogeny to grupa roślin, których głównym zadaniem jest pomoc dostosowania się organizmowi do niekorzystnych warunków otoczenia na, które składa się stres fizyczny oraz środowiskowy. Rhodiola Rosea obok Ashwagandhy czy Forskoliny jest jedną z najskuteczniejszych w tej rodzinie. Zawiera związki aktywne (salidrozydy), które mają zdolność do utrzymania fizjologicznej równowagi hormonu stresu, czyli kortyzolu.

 

Różeniec górski w naturalny sposób pobudzi oraz wzmocni układ odpornościowy. Adaptacyjne cechy Rhodiola Rosea naładują mózg i układ nerwowy, pomagając ci pozostać silnym nie tylko fizycznie, ale także psychicznie i emocjonalnie. Stwierdzono, że salidrozydy chronią ludzkie komórki przed przedwczesnym starzeniem się, który wystawiony jest na działanie stresu oksydacyjnego, a dotyczy to szczególnie komórek skóry. Zachowuje zdolność starzenia się komórek skóry do podziału, utrzymując w ten sposób zdrową, promienną skórę.

 

Badania sugerują, że jeśli szukasz naturalnego sposobu na zwiększenie energii i zwiększenie wydajności sportowej, to ten suplement, może być właśnie dla Ciebie. Dziś jednym z najbardziej popularnych zastosowań rhodioli jest właśnie zwiększanie energii, wytrzymałości i siły.

 

 

Właściwości OstroVit Rhodiola Rosea:

 

- Może pomagać w walce z depresją

 

- Pomaga przetrwać w trudnych stresujących warunkach

 

- Wspiera procesy kognitywne, takie jak pamięć i koncentrację

 

- Może wspomagać procesy redukcji tkanki tłuszczowej

 

- Zwiększa wytrzymałość oraz energię na treningu

 

- Działa jako naturalny antyoksydant

 

- Pomaga w utrzymaniu równowagi hormonu stresu - kortyzolu

Ostrovit
00311