OSTROVIT Maca 90tab
  • OSTROVIT Maca 90tab

OSTROVIT Maca 90tab

OSTROVIT Maca 90tab

29,00 zł
Brutto

OSTROVIT Maca to suplement diety w tabletkach, zawierający ekstrakt z korzenia maca. Produkt został stworzony z myślą o osobach, które prowadzą aktywny tryb życia i o tych, którzy na codzień zmuszeni są do intensywnego wysiłku psychicznego. Kompleksowe przeznaczenie żeń-szenia peruwiańskiego, uważanego za jeden z produktów superfoods, zostało poparte licznymi badaniami.

Ilość

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

OSTROVIT Maca 90tab

 

OstroVit Maca to suplement diety w tabletkach, zawierający ekstrakt z korzenia maca. Produkt został stworzony z myślą o osobach, które prowadzą aktywny tryb życia i o tych, którzy na codzień zmuszeni są do intensywnego wysiłku psychicznego. Kompleksowe przeznaczenie żeń-szenia peruwiańskiego, uważanego za jeden z produktów superfoods, zostało poparte licznymi badaniami.

 

100% jakości i dbałości o produkty to marka OstroVit.

 

- 90 porcji w opakowaniu

 

- 1-2 tabletki dziennie

 

- 500 mg ekstraktu w jednej tabletce

 

- Doskonały superfood na wyciągnięcie ręki!

 

- Naturalny afrodyzjak w tabletkach

 

Żeń-szeń peruwiański czy Maca to nazwy, które odnoszą się do historycznej rośliny uprawianej od dawien dawna na terenach Peru już przez rdzennych peruwiańskich Indian. Indianie przemierzając górzyste tereny andyjskie potrzebowali panaceum na trudności życia w tym klimacie. Lepidium meyenii (bo taka jej łacińska nazwa) sotosowana była w celu zwiększenia poziomu energii, wytrzymałości, a także na słabości związane ze zmęczeniem psychicznym, a nawet bólami miesiączkowymi. W dzisiejszych czasach maca to synonim wysokiego libido, wspaniałego superfood, a także idealnej pomocy w poprawie pamięci. Żeń-szeń peruwiański dzięki swoim właściwościom adaptogennym wspomaga odporność i chroni nas przed sytuacjami stresującymi. Jego działanie zostało udowodnione licznymi badaniami.

 

 

Właściwości OstroVit Maca

 

- Przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości organizmu

 

- Udowodniony realny wpływ na wzrost poziomu libido

 

- Może zmniejszać zmęczenie, niepokój, a nawet stany depresyjne

 

- Wykazuje działanie energetyzujące (pobudzające)

 

- Przyczynia się do spowolnienia procesów starzenia ciała i umysłu

 

- Wykazuje działanie prokognitywne (poprawia pamięci i skupienia)

 

- Naturalny antyoksydant i świetny adaptogen

Ostrovit
00295
8 Przedmioty