REAL PHARM BCAA 400g
  • REAL PHARM BCAA 400g

REAL PHARM BCAA 400g

REAL PHARM BCAA 400g

89,00 zł
Brutto

REAL PHARM BCAA to aminokwasy egzogenne, które występują w uproszczonej formie, przez co szybciej wchłaniają się oraz przyswajają do organizmu.

Smak
Ilość

  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

REAL PHARM BCAA 400g

 

BCAA to aminokwasy egzogenne, które występują w uproszczonej formie, przez co szybciej wchłaniają się oraz przyswajają do organizmu.

 

Dlaczego potrzebujesz BCAA?

BCAA to aminokwasy egzogenne, czyli mówiąc prościej, białko rozłożone na czynniki pierwsze, do najmniejszej możliwej do rozłożenia formy. W ten sposób, nasz organizm nie musi przetwarzać na mniejsze części, więc wchłaniają się od razu, a ich przyswajalność jest większa niż, gdybyśmy spożyli białko w pierwotnej postaci.

 

BCAA to aminokwasy: L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna, najlepsze aminokwasy w ilości aż 10 g na porcję. Tak spora dawka zapewni Ci doskonałą ochronę i szybsze zbudowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.

 

Podczas stosowania BCAA przyspieszysz także syntezę białek, a cały proces budowania sylwetki będzie zachodził efektywniej.

 

Na początku budowania sylwetki, będziesz gubić zbędne kilogramy - redukować tkankę tłuszczową. Z czasem, wraz z treningami, organizm będzie potrzebował energii i będzie zabierał ją mięśniom - ciężej zbudujesz je bez wsparcia białek i aminokwasów. Dostarczając BCAA zapewnisz sobie komfort treningu, bez obaw, że stracisz ciężko wypracowane mięśnie.

 

BCAA Real Pharm zapewni Ci najszybsze, najefektywniejsze i najlepsze zbudowanie masy mięśniowej. BCAA wpływa dodatkowo na efektywność wykonywanego treningu oraz na regenerację, która przebiega sprawniej.

 

Tłumienie procesu katabolicznego, wsparcie anaboliczne i 10 g aminokwasów rozgałęzionych na porcję to właśnie najlepsze BCAA na rynku od Real Pharm.

 

    Z BCAA Real Pharm zbudujesz beztłuszczową masę ciała oraz przyspieszysz syntezę białek.

 

    BCAA Real Pharm to idealna dawka aminokwasów egzogennych dla wszystkich, którzy ciężko trenują i potrzebują wsparcia podczas budowania masy mięśniowej.

 

    BCAA Real Pharm w porównaniu z innymi produktami nie zawiera wypełniaczy, co czyni produkt wyjątkowym o doskonałej jakości.

 

    BCAA Real Pharm w formie instant jest wygodne w użyciu.

 

Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z dawki 10 g aminokwasów egzogennych na porcję.

Skład: L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, kwas cytrynowy (regulator kwasowości), lecytyna sojowa (emulgator), aromat, sukraloza (substancja słodząca), barwniki dla smaków: grejfrutowy – E122, pomarańczowy – E110, wiśniowy – E124, ananasowy – E104, cytrynowy  - E104. (E122, E110, E124, E104 - może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci). Zawiera substancje słodzące.

 

Składniki aktywne

1 porcja

(6 g)

%ZDS

2 porcje

(12 g)

%ZDS

L-leucyna

2,5 g

**

5 g

**

L-izoleucyna

1,25 g

**

2,5 g

**

L-walina

1,25 g

**

2,5 g

**

 

%ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie, ** - brak ustalonej normy ZDS.

Real Pharm
00383
5 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5902444701763