OSTROVIT Melatonin 180tab
  • OSTROVIT Melatonin 180tab

OSTROVIT Melatonin 180tab

OSTROVIT Melatonin 180tab

15,00 zł
Brutto

OSTROVIT Melatonin to suplement diety w tabletkach zawierający melatoninę. Produkt Melatonin polecany jest w szczególności dla osób zmagających się z problemem z zaśnięciem, pracujących w trybie zmianowym, podróżujących oraz często zmieniających strefy czasowe.

Ilość

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

OSTROVIT Melatonin 180tab

 

Ostrovit Melatonin to suplement diety w tabletkach zawierający melatoninę. Produkt Melatonin polecany jest w szczególności dla osób zmagających się z problemem z zaśnięciem, pracujących w trybie zmianowym, podróżujących oraz często zmieniających strefy czasowe.

 

    - Zawiera 180 porcji w opakowaniu!

    - 1 porcja = 1 tabletka

    - Popraw swój sen!

    - Popraw jakość snu!

    - Naturalny hormon

 

Melatonina

 

Melatonina jest pochodną tryptofanu. Występuje w naszym organizmie jako hormon produkowany przez szyszynkę. W mniejszych ilościach melatonina produkowana jest przez układ pokarmowy, leukocyty czy szpik kostny. Nazywana jest hormonem snu, ponieważ odgrywa istotna rolę podczas regulacji czasu snu, jak również czuwania w ciągu całej doby. Odpowiedzialna jest za poczucie senności oraz za obniżenie temperatury oraz ciśnienia krwi w ciągu nocy.

 

Istotnym problemem jest zespół nagłej zmiany strefy czasowej, tzw. „jet-lag”. Objawy spowodowane są zaburzeniem działania zegara biologicznego. Prawidłowe funkcjonowanie zegara biologicznego uwarunkowane jest od wytwarzania melatoniny i kortyzolu. Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie oraz w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej. Melatonina dodatkowo pomaga zmniejszać stres oksydacyjny.

Właściwości OstroVit Melatonin

 

    - pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie

    - pomaga poprawić ogólną jakość snu

    - pomocna w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej

    - Może wykazywać działanie przeciwzapalne

    - Wykazuje działanie antyoksydacyjne

Ostrovit
00327
9 Przedmioty