MUSCLE CARE Pro Mass 3000g
  • MUSCLE CARE Pro Mass 3000g

MUSCLE CARE Pro Mass 3000g

MUSCLE CARE Pro Mass 3000g

99,00 zł
Brutto

MUSCLE CARE Pro Mass doskonały suplement typu Gainer w formie proszku. Suplement został wzbogacony w kreatynę oraz taurynę. Dzięki połączeniu tych dwóch składników możecie być pewni ekstremalnych przyrostów mięśniowych oraz doskonałego efektu anabolicznego.

 

Jeżeli posiadasz przyspieszoną przemianę materii i nie możesz nabrać zadowalającej Cię masy mięśniowej, zastosuj Pro Mass i ciesz się piękną i pełną sylwetką, o której zawsze marzyłeś.

Smak
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

MUSCLE CARE Pro Mass 3000g

Odżywka węglowodanowa i białkowa Pro Mass dostępna jest w formie proszku. Suplement został wzbogacony w kreatynę oraz taurynę. Dzięki połączeniu tych dwóch składników możecie być pewni ekstremalnych przyrostów mięśniowych oraz doskonałego efektu anabolicznego.

Pro Mass zawiera doskonale dobrane węglowodanyi białka. Dodatkowo został wsparty kratyną i przyspieszającą jej transport tauryną, przez co mięśnie będą bardziej odżywione i nasycone.

Pro Mass zapewnia odpowiednią ilość kalorii dla każdego wymagającego więcej sportowca. Odżywka dostarcza wartościowych kalorii oraz składników odżywczych, aktywnie wspierających procesy budowania masy mięśniowej.

Kreatyna i L-tauryna to przyspieszony wzrost komórek mięśniowych, które efektywnie skracają czas trwania reakcji katabolicznych i regenerują obciążone mięśnie.

Z Pro Mass zyskasz ochronę przed degradacją, zyskasz odpowiednią ochronę tkanek mięśniowych oraz pozbędziesz się probleów z budowaniem muskulatury.

Odżywka Pro Mass to źródło energii z węglowodanów, a nie budujących mięśnie białek, pewność efektywności każdego treningu i radość z efektywnych treningów.

ProMass Muscle Care to zwiększenie efektywności każdego treningu, pobudzenie mięśni do wzrostu, jak i zapobieganie szkodliwemu działaniu reakcji katabolicznych.

Muscle Care
00053
2 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5902444703064