HIMALAYA Tribulus 60cap
  • HIMALAYA Tribulus 60cap

HIMALAYA Tribulus 60cap

HIMALAYA Tribulus 60cap

39,00 zł
Brutto

HIMALAYA Tribulus to suplement zawierający ekstrakt z buzdyganka naziemnego zwanego również Gokshura. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu oraz wspiera funkcje seksualne. Polecany wszystkim mężczyznom, którzy chcą zadbać o swoje libido.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

HIMALAYA Tribulus 60cap

 

Himalaya Tribulus to suplement zawierający ekstrakt z buzdyganka naziemnego zwanego również Gokshura. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu oraz wspiera funkcje seksualne. Polecany wszystkim mężczyznom, którzy chcą zadbać o swoje libido.

 

    - Wspiera prawidłowy popęd seksualny

    - Wspomaga poziom libido

    - Naturalna pomoc dla każdego mężczyzny

    - Wspiera zdrowy poziom testosteronu

 

Buzdyganek naziemny – Pomoc dla mężczyzny

 

Tribulus terrestris inaczej zwany buzdygankiem naziemnym to roślina znana już od tysięcy lat w medycynie chińskiej i indyjskiej - już wtedy wykorzystywane były jej dobroczynne właściwości - bardzo często słyszeć mogłeś o niej przy omawianiu tradycyjnej medycyny indyjskiej zwanej Ayurveda - w tradycyjnej pisowni nazywała się ona Gokshura. Głównie wykorzystywana była jako środek wzmacniający i tonizujący, lecz okazało się, iż wyciąg z Tribulus terrestris może być używany również jako środek wzmacniający potencję i usprawniający popęd seksualny u mężczyzn.

 

Testosteron to jeden z najważniejszych hormonów. Jest on szczególnie ważny dla mężczyzn i sportowców. Występuje on w organizmach zarówno kobiet jak i mężczyzn, ale to właśnie dla tej drugiej grupy jest on tak ważny. Jako że jest to hormon płciowy, odpowiada on u mężczyzn między innymi za tzw. cechy męskie czyli głęboki głos, zarost ale również za inicjację seksualną i przebieg spermatogenezy. Testosteron jest hormonem również niezwykle istotnym dla sportowców ze względu na fakt, iż zapewnia on odpowiedni przyrost masy mięśniowej przy stosowaniu ćwiczeń i odpowiedniej diety.

 

Ekstrakt Tribulus terrestris czyli buzdyganka naziemnego od firmy Himalaya to suplement, który pomaga Ci utrzymać poziom testosteronu w Twoim organizmie na na odpowiednio wysokim poziomie. Poza tym istotne jest, iż jednocześnie wspiera on utrzymanie poziomu libido na wysokim poziomie - to natomiast przekłada się na Twoją sprawność seksualną. Libido pobudza mózg w kwestii rozbudzenia seksualnego, a co za tym idzie stanowi motor do inicjacji intymnej – jego obniżony poziom spowodować, że będziesz miał mniejszą ochotę na miłosne igraszki.

 

Tribulus Terrestris - Saponiny

 

W Tribulus od Himalaya znajdziesz substancje aktywne Saponiny. Jest to jedna z najważniejszych substancji aktywnych, które dostarczasz wraz z każdą kapsułką od firmy Himalaya. Wykazują one właściwości mające możliwość hamowania aktywności enzymów, które odpowiadają za przetwarzanie anabolicznego testosteronu. Dostarczanie swojego organizmu saponin czyli stosując regularnie suplement diety Tribulus od Himalaya zapewnia Ci skuteczne podwyższenie libido oraz walkę o odpowiedni poziom testosteronu w Twoim organizmie.

 

Jest to suplement idealny również dla sportowców z powodu jego właściwości hamujących przetwarzanie anabolicznego testosteronu. W ten sposób pomaga on w osiągnięciu zamierzonych rezultatów na siłowni. Poza wymienionymi, Tribullus Terrestris wykazuje również takie właściwości jak:

 

    - Buzdyganek naziemny promuje popęd seksualny

    - Buzdyganek naziemny promuje zdolności seksualne

    - Buzdyganek naziemny ułatwia przepływ moczu

    - Buzdyganek naziemny pomaga zachować zdrowe dziąsła

    - Buzdyganek naziemny wspomaga zdrowie skóry

 

Porcja: 1caps

 

Porcji w opakowaniu: 60

 

Opakowanie: 60caps

 

Składniki: Diwodorofosforan wapnia dwuwodny (rozcieńczalnik) celuloza mikrokrystaliczna (rozcieńczalnik), stearynian magnezu (środek poślizgowy), koloidalny ditlenek krzemu (środek poślizgowy), kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza, woda.

 

    Składnik aktywny W porcji (1caps)

    Ekstrakt Tribulus terrestris 250mg

 

Sposób użycia: 1 porcję (1caps) dziennie po posiłku, popijać wodą.

 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Himalaya
00307