SWANSON Saw Palmetto 100cap
  • SWANSON Saw Palmetto 100cap

SWANSON Saw Palmetto 100cap

SWANSON Saw Palmetto 100cap

35,00 zł
Brutto

SWANSON Saw Palmetto to preparat stworzony na bazie owoców palmy sabałowej. To doskonała alternatywa dla mężczyzn, którzy borykają się z problemem łysienia. Ponadto Swanson Saw Palmetto podnosi libido, podwyższa poziom naturalnego testosteronu oraz poprawia możliwości seksualne. To wspaniały prezent od Matki Natury.

Ilość

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

SWANSON Saw Palmetto 100cap

 

Swanson Saw Palmetto to preparat stworzony na bazie owoców palmy sabałowej. To doskonała alternatywa dla mężczyzn, którzy borykają się z problemem łysienia. Ponadto Swanson Saw Palmetto podnosi libido, podwyższa poziom naturalnego testosteronu oraz poprawia możliwości seksualne. To wspaniały prezent od Matki Natury.

 

Swanson Saw Palmetto przyjmuje się w tabletkach jako suplement diety. Suplementacja jest bezproblemowa i wygodna, a kapsułki posiadają w pełni naturalny skład! Swanson Saw Palmetto poleca się mężczyznom po 45. roku życia oraz wszystkim, którzy zauważyli problem z łysieniem.

 

Zawartość w 1 kapsułce

           

 

Ilość na jedną porcję % ZDS*

 

Palma sabałowa 540mg

 

*ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie

**brak ustalonej normy Zalecanego Dziennego Spożycia

 

 

Ilość w opakowaniu: 250 kapsułek

 

Zalecany sposób stosowania: Jedną kapsułkę 2-3 razy dziennie popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

 

SKŁADNIKI: Saw palmetto, otoczka kapsułki: żelatyna.

Swanson
00308
10 Przedmioty