OSTROVIT Magnez Skurcz 60tab
  • OSTROVIT Magnez Skurcz 60tab

OSTROVIT Magnez Skurcz 60tab

OSTROVIT Magnez Skurcz 60tab

10,00 zł
Brutto

OSTROVIT Magnez Max Skurcz to unikatowy kompleks witaminowo-minerałowy składający się z wysoce biodostępnych form związków magnezu, potasu oraz witaminy B6. Uzupełnianie niedoborów ww. minerałów jest szczególnie ważne w przypadku osób uprawiających sport, prowadzących aktywny tryb życia, ale również dla osób ceniących sobie dobre samopoczucie oraz dbających o homeostazę swojego organizmu.

Ilość

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

OSTROVIT Magnez Max Skurcz 60tab

Magnez zawarty w preparacie pomaga w prawid­łowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, a także pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Magnez i witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Ponadto składniki te przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

 

Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny oraz w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu oraz przyczynia się do regulacji aktywności hormonaln

 

Potas jest niezwykle ważnym mikroelementem, należy do grupy elektrolitów. Niezwykle znaczący jest także pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego organizmu. Potas jako elektrolit odpowiada za utrzymanie odpowiedniego napięcia elektrycznego na błonach komórkowych oraz odpowiada za przekazywanie impulsów elektrycznych między komórkami.

 

OstroVit MAGNEZ MAX SKURCZ

 

    - Korzystnie wpływa na układ nerwowy

    - Przyczynia się do efektywnego wykrzystywania makroskładników z pożywienia.

    - Działa protekcyjnie przed negatywnymi skutkami stresu.

    - Odgrywa znaczącą rolę w magazynowaniu energii w komórkach mięśniowych.

    - Może pomóc w zmniejszeniu zmęczenia i prawidłowym działaniu funkcji kognitywnych.

    - Zapobiega bolesnym skurczom mięśni szkieletowych.

Ostrovit
00191
16 Przedmioty