SPORT DEFINITION Pure Zinc 120cap
  • SPORT DEFINITION Pure Zinc 120cap

SPORT DEFINITION Pure Zinc 120cap

SPORT DEFINITION Pure Zinc 120cap

29,00 zł
Brutto

SPORT DEFINITION Pure Zinc to preparat zawierający czysty cynk. Porcja preparatu to 1 kapsułka o dawce 15 mg cynku, co stanowi 150% dziennego zapotrzebowania.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

SPORT DEFINITION Pure Zinc 120cap

SPORT DEFINITION - Pure Zinc to preparat zawierający czysty cynk. Porcja preparatu to 1 kapsułka o dawce 15 mg cynku, co stanowi 150% dziennego zapotrzebowania.

 

Ten mikroelement nadzoruje utrzymanie prawidłowej przemiany materii makroskładników odżywczych - białek, węglowodanów i tłuszczów. Cynk ma znaczenie w syntezie białka, tak cennej dla ludzi aktywnych. Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie zdrowych kości i odpowiedniego poziomu tak ważnego hormonu jakim jest testosteron.

 

Cynk to niezwykle ważny minerał. Wzmacnia układ odpornościowy. Wpływa korzystnie na nastrój i kondycję psychiczną. Zapobiega wypadaniu i łamaniu się włosów oraz paznokci. Jego regeneracyjne właściwości w stosunku do skóry są nieocenione. Przyspiesza gojenie się ran oraz łagodzi podrażnienia skóry. Poza powyższymi aspektami, niedobór cynku może spowodować brak apetytu, choroby skórne, a nawet utratę smaku i węchu.

00237
2 Przedmioty