REAL PHARM Omega Strong 60cap
  • REAL PHARM Omega Strong 60cap

REAL PHARM Omega Strong 60cap

REAL PHARM Omega Strong 60cap

29,00 zł
Brutto

REAL PHARM Omega 3 Strong jest suplementem diety polecanym profesjonalnym sportowcom, jak i amatorom, którym zależy na uzupełnieniu swojej diety o nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3 w największej, dostępnej na polskim rynku, dawce.

Ilość

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

REAL PHARM Omega Strong 60cap

 

Suplement diety Real Pharm Omega 3 Strong jest doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, z podwójnym wiązaniem w pozycji 3, czyli kwasów eikozapentaenowego (EPA) oraz dokozaheksaenowego (DHA). Kwasów, które w warunkach naturalnych występują w tłustych rybach morskich i przypuszczalnie odpowiadają za długowieczność i małą liczbę chorób sercowo-naczyniowych wśród mieszkańców basenu Morza Śródziemnego (regularne spożywanie kwasów EPA oraz DHA istotnie zmniejsza ilość zgonów z przyczyn kardiologicznych).

 

KWASY TŁUSZCZOWE Z RODZINY OMEGA 3 – POTENCJALNE KORZYŚCI REGULARNEGO SPOŻYWANIA.

 

Kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3, w świecie medycznym, uważane są za bardzo zdrowe i wykazujące szereg działań prozdrowotnych, a nawet leczniczych. Wśród nich można wymienić:

 

- Spowolnienie rozwoju miażdżycy – choroby, której rozwój wiąże się z powikłaniami takim jak zawał mięśnia sercowego, czy udar niedokrwienny mózgu.

 

- Obniżenie ciśnienia tętniczego u osób chorujących na chorobę nadciśnieniową – tym samym EPA i DHA niwelują kolejny czynniki ryzyka zgonu z przyczyn sercowo-naczyniowych.

 

- Zmniejszenie częstotliwości akcji serca.

 

- Poprawienie funkcji nerek i zmniejszenie szansy ich uszkodzenia – wiele badań udowodniło potencjalne nefroprotekcyjne działanie kwasów tłuszczowych omega 3.

 

- Działanie przeciwzapalne – kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3 zmniejszają syntezę cząsteczek prozapalnych.

 

- Jak widać, suplement diety Real Pharm Omega 3 Strong, stosowany regularnie, może znacznie zmniejszać ryzyko pojawienia się oraz rozwoju chorób sercowo-naczyniowych poprzez niwelowanie czynników tymże patologią sprzyjających.

 

 

REAL PHARM OMEGA 3 STRONG – UWAGI CO DO STOSOWANIA.

 

Suplement diety Real Pharm Omega 3 Strong nie może i nie powinien być stosowany jako substytut lub zamiennik zdrowej oraz zbilansowane diety. Opisywany przez nas preparat może bowiem stanowić jedynie dodatek i uzupełnienie diety, o ciężko dostępne w naszych warunkach, nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3.

 

Co więcej, preparat Real Pharm Omega 3 Strong powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Należy bowiem pamiętać, że mimo jego bezpieczeństwa oraz prozdrowotnego charakteru, jego nadmierne spożycie przez dziecko może wywołać negatywne konsekwencje zdrowotne wymagające kontaktu z lekarzem.

 

Na koniec, należy wspomnieć, że suplement diety Real Pharm Omega 3 Strong nie jest zalecany dla kobiet będących w ciąży oraz kobiet karmiących piersią. Brak jest bowiem dowodów co do jego bezpieczeństwa w tych grupach.

 

 

REAL PHARM OMEGA 3 STRONG – DAWKOWANIE ZALECANE PRZEZ PRODUCENTA.

 

Producent suplementu diety Real Pharm Omega 3 Strong zaleca następujący schemat jego dawkowania – 2 kapsułki preparatu raz dziennie, popite obficie wodą. Należy pamiętać o nieprzekraczaniu dziennej, zalecanej dawki spożycia produktu.

Real Pharm
00186
8 Przedmioty