REAL PHARM AAKG 1250mg 150tab
  • REAL PHARM AAKG 1250mg 150tab

REAL PHARM AAKG 1250mg 150tab

REAL PHARM AAKG 1250mg 150tab

69,00 zł
Brutto

REAL PHARM AAKG to najwyższej jakości forma Alfa Ketoglutaranu L-Argininy, skondensowana w łatwych do połknięcia tabletkach o wysokim stężeniu 1250mg. Produkt jest zaawansowaną formą aminokwasu argininy, zapewniając efektywny przepływ krwi do mięśni, który powoduje właściwe ich ukrwienie (tworząc uczucie tzw. pompy mięśniowej), przy jednoczesnej maksymalizacji wytrzymałości i siły.

Ilość

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

REAL PHARM AAKG 150tab

 

AAKG Real Pharm 150 caps to najwyższej jakości forma Alfa Ketoglutaranu L-Argininy, skondensowana w łatwych do połknięcia tabletkach o wysokim stężeniu 1250mg !!!

 

Produkt jest zaawansowaną formą aminokwasu argininy, zapewniając efektywny przepływ krwi do mięśni, który powoduje właściwe ich ukrwienie (tworząc uczucie tzw. pompy mięśniowej), przy jednoczesnej maksymalizacji wytrzymałości i siły, przez co zaleca się stosowanie preparatu przed wysiłkiem

 

Dodatkowo jednak stosowanie produktu po wysiłku wspomaga transport składników odżywczych do mięśni, przyspieszając jego regenerację i pomagając w kształtowaniu wymarzonej sylwetki.

 

Alfa Ketoglutaran L-Argniny (AAKG) jest składnikiem pokarmowym mającym bezpośredni wpływ w organizmie na kształtowanie związków wpływających na budowanie masy mięśniowej. Związki te szerzej znane jako tlenek azotu i agmatyna znajdują coraz większe uznanie w oczach zarówno profesjonalnych sportowców, jak i osób uprawiających sport amatorsko. Dodatkowo może działać energetycznie i poprawiać sprawność seksualną.

 

Produkt idealny do stosowania pojedynczo, jak i do łączenia z innymi produktami np. monohydratem kreatyny, czy HMB.

 

Real Pharm
00436
11 Przedmioty