SWANSON Gymnema Sylvestre Leaf 100cap
  • SWANSON Gymnema Sylvestre Leaf 100cap

SWANSON Gymnema Sylvestre Leaf 100cap

SWANSON Gymnema Sylvestre Leaf 100cap

19,00 zł
Brutto

SWANSON Gymnema Sylvestre to naturalnie występujące zioło w Indiach, gdzie stosowane jest w leczeniu cukrzycy oraz wspomagająco przy odchudzaniu. Gurmar (Gymnema Sylvestre) zawiera mieszaninę tri terpenowych glikozydów, pochodnych kwasu oleanolowego zwanym jako kwas gymnemowy. Im większa zawartość kwasu, tym produkt jest wydajniejszy. Kwas gymnemowy wywołuje homeostazę glukozy w krwi. Ponadto, Gymnema Sylvestre ma właściwości znieczulające kubki smakowe na języku powodując brak odczucia słodkiego smaku pożywienia a nawet czystego cukru.

Ilość

  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

SWANSON Gymnema Sylvestre Leaf 90cap

 

Gymnema sylvestre to naturalnie występujące zioło w Indiach, gdzie stosowane jest w leczeniu cukrzycy oraz wspomagająco przy odchudzaniu. Gurmar (Gymnema Sylvestre) zawiera mieszaninę tri terpenowych glikozydów, pochodnych kwasu oleanolowego zwanym jako kwas gymnemowy. Im większa zawartość kwasu, tym produkt jest wydajniejszy. Kwas gymnemowy wywołuje homeostazę glukozy w krwi. Ponadto, Gymnema Sylvestre ma właściwości znieczulające kubki smakowe na języku powodując brak odczucia słodkiego smaku pożywienia a nawet czystego cukru.

 

Rewelacyjny suplement diety Gymnema Sylvestre znanej firmy Swanson Vitamins to ziołowy suplement, który wywołuje homeostazę glukozy krwi, podnosi aktywność enzymów biorących udział w spalaniu cukrów na drodze zależnej od insuliny, koryguje zmiany metaboliczne w wątrobie, nerkach i mięśniach wywołane przez cukier, a także sprzyja regeneracji wysp Langerhansa i podnosi poziom krążącej we krwi insuliny. Gurmar ma właściwości znieczulające kubki smakowe na języku i powoduje brak odczucia słodkiego smaku potraw, co wiąże się ze zmniejszonym apetytem na słodycze.

 

Zalety amerykańskiego suplementu Gymnema Sylvestre od Swansona:

 

- aż 400 mg w kapsułce,

 

- odżywka wspiera metabolizm cukru we krwi,

 

- wspomaga leczenie cukrzycy,

 

- suplement diety hamuje apetyt na słodycze,

 

- nie pozwala cukrom i węglowodanom zamieniać się w zbędną tkankę tłuszczową,

 

- preparat wspomaga redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej.

 

 

Zastosowanie rewelacyjnego suplementu diety zawierającego Gymnema Sylvestre marki Swanson:

 

Idealny suplement diety Gymnema Sylvestre to doskonały preparat stosowany w naturalnej medycynie w leczeniu cukrzycy oraz "słodkiego moczu" (diabetes mellitus). Zioło to posiada aktywny składnik - kwas gymnemowy (wyciąg z liści i korzeni), dzięki któremu pomaga obniżyć poziom cukru we krwi. Niepowtarzalny kształt cząsteczki kwasu gymnemowego jest podobny do glukozy, co pozwala na wypełnienie receptorów w błonie śluzowej jelita, zapobiegając w ten sposób pobierania przez organizm cząsteczek cukru. Dlatego też uważa się, że dobry i tani suplement diety Gymnema Sylvestre może być pomocny w kontroli poziomu cukru we krwi u osób z cukrzycą typu 1 i cukrzycy typu 2, oczywiście w połączeniu z insuliną, czy innych leków zaleconych przez lekarza. Ważne jest, aby osoby z cukrzycą lub innymi problemami z poziomem cukru we krwi skonsultowały się z lekarzem przed dodaniem suplementu diety Sylvestre Gymnema do swojej diety, ponieważ możliwe, że będzie konieczne zmniejszenie ilości przyjmowanej insuliny.

 

Natomiast u zdrowych osób stosowanie silnego i skutecznego suplementu diety Gymnema Sylvestre powoduje zmniejszenie apetytu na słodycze. Ponadto, dzięki działaniu Gymnema Sylvestre, cukry i węglowodany z posiłków, wykorzystywane są przez organizm w celach energetycznych, i nie są przemieniane w niepotrzebne zapasy tłuszczowe. W ten sposób, rewelacyjny suplement diety - Gymnema Sylvestre pomaga w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Wraz ze zdrową dietą i ćwiczeniami, Sylvestre Gymnema wspomaga proces redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, innymi słowy - skuteczne odchudzanie bez efektu jo-jo. Dobry i tani suplement ziołowy Gymnema Sylvestre obniża także stężenie trójglicerydów i "złego cholesterolu".

 

Czy dobry i tani suplement diety Gymnema Sylvestre to bezpieczny suplement?

 

Ziołowy suplement diety Gymnema Sylvestre marki Swanson to całkowicie bezpieczny suplement diety. Stosowany w dawkach niskich i umiarkowanych, Gymnema Sylvestre ma niewiele skutków ubocznych. Dlatego też uważa się tani suplement diety marki Swanson jako idealny suplement dla każdego, kto musi kontrować wagę ciała.

 

 

Rekomendowany sposób użycia, czyli jak dawkować dobry suplement diety Gymnema Sylvestre marki Swanson:

 

Zaleca się spożyć jedną kapsułkę 15 minut przed każdym posiłkiem. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

 

Opis i charakterystyka idealnego preparatu wspomagającego utrzymanie optymalnego poziomu cukru we krwi Gymnema Sylvestre:

 

- 1 porcja odżywki = 1 kapsułka

 

- Ilość porcji w opakowaniu: 100

 

- Zawartość opakowania: 100

 

 

Skład produktu Gymnema Sylvestre amerykańskiego producenta najlepszej jakości suplementów - Swanson:

 

- Zawartość odżywki: jednej porcji

 

- Gymnema Sylvestre (ekstrakt z liści) 400 mg

 

Inne składniki taniego suplementu na odchudzanie Gymnema Sylvestre:

 

- żelatyna,

 

- stearynian magnezu.

 

 

Przechowywanie odżywki na odchudzanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Swanson
00286
14 Przedmioty

Specyficzne kody