SWANSON Milk Thistle 500mg 100cap
  • SWANSON Milk Thistle 500mg 100cap

SWANSON Milk Thistle 500mg 100cap

SWANSON Milk Thistle 500mg 100cap

29,00 zł
Brutto

SWANSON Milk Thistle - Ostropest plamisty działa ochronnie na wątrobę, DNA, białka i lipidy. Polecany sportowcom w walce z uszkodzeniem oksydacyjnym.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

SWANSON Milk Thistle 500mg 100cap

Milk Thistle (Ostropest plamisty) to składnik aktywny obecny w suplemencie firmy SWANSON w stężeniu 500 mg w jednej porcji. Ostropest plamisty działa ochronnie na wątrobę, DNA, białka i lipidy. Polecany sportowcom w walce z uszkodzeniem oksydacyjnym.

 

Milk Thistle (Ostropest plamisty) od wielu lat jest stosowany w medycynie kultury wschodniej. Dzisiaj można go spotkać w postaci wygodnych do połykania kapsułek żelowych. Firma SWANSON stworzyła jeszcze bardziej skondensowaną formę, zawierającą 500 mg składnika aktywnego z nasion Ostropestu plamistego.

 

    - Udział w obronie organizmu przed czynnikami zewnętrznymi

    - Utrzymanie prawidłowego stężenia glukozy we krwi

    - Pomaga utrzymać zdrowe serce

    - Działa ochronnie na wątrobę

    - Zdrowie wątroby Ochrona DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym

 

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie wysokiej jakości suplementy, pozbawione zbędnych konserwantów i ulepszaczy, SWANSON Milk Thistle jest dla Ciebie. Warto dodać, że kapsułki żelowe tego suplementu zawierają żelatynę. To istotna informacja dla osób, które nie spożywają produktów zwierzęcych i odzwierzęcych (weganie, wegetarianie).

 

Porcja: 2 caps

 

Porcji w opakowaniu: 15

 

Opakowanie: 30 caps

 

Składniki: ostropest plamisty, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu

 

SPOSÓB UŻYCIA

 

Zaleca się spożyć 2 kapsułki do dwa do trzech razy dziennie.

 

Przeciwwskazania: produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Swanson
00301
1 Przedmiot