OSTROVIT Whey Protein 700g
  • OSTROVIT Whey Protein 700g
  • OSTROVIT Whey Protein 700g

OSTROVIT Whey Protein 700g

OSTROVIT Whey Protein 700g

45,00 zł
Brutto

OSTROVIT Whey Protein to najwyższej jakości odżywka białkowa zawierająca 70% protein. Ten suplement diety jest odpowiedni dla wszystkich sportowców, niezależnie od uprawianej dyscypliny sportowej. Szczególnie polecany jest w okresie  budowania masy mięśniowej jak i redukcji tkanki tłuszczowej. Może być stosowany w czasie zaawansowanych treningów, ale również jako składnik codziennej diety, w celu uzupełnienia wartości odżywczych.

Smak
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

OSTROVIT Whey Protein 700g

 

OstroVit WHEY PROTEIN to odżywka białkowa, której podstawę stanowi koncentrat białka serwatkowego, który uzupełniony został w maltodekstrynę będącą źródłem węglowodanów złożonych. Białko serwatkowe dostarcza  pełnowartościowego białka zwierzęcego, które zawiera szeroki profil aminokwasów niezbędnych do budowy włókien mięśniowych.

 

Maltodekstryna pozyskiwana jest w procesie częściowej hydrolizy skrobi. Charakteryzują się bardzo szybką przyswajalnością i łatwostrawnością, nie zalega w żołądku. Jest źródłem łatwo pozyskiwanej przez organizm energii, dlatego jest idealnym składnikiem preparatów spożywanym przed, w trakcie oraz po wysiłku fizycznym. Stanowi doskonały element wspomagania wysiłku i regeneracji powysiłkowej, szybko uzupełnia glikogen mięśniowy, nasila transport kreatyny i aminokwasów do komórek mięśniowych.

 

Białko serwatkowe intensywnie wspomaga proces wzrostu mięśni oraz pozwala na odbudowę włókien mięśniowych. Działa anabolicznie oraz antykatabolicznie - zapobiega przed rozpadem tkanki mięśniowej. Zmniejsza uczucie zmęczenia  oraz przyspiesza regenerację mięśni po treningu.

Właściwości OstroVit Whey Protein Whey Protein

 

    - Wysoka zawartość białka

    - Źródło aminokwasów rozgałęzionych BCAA

    - Działa anabolicznie - pomaga w budowaniu  czystej masy mięśniowej

    - Działa antykatabolicznie - zapobiega przed rozpadem mięśni

    - Źródło łatwo pozyskiwanej energii

    - Przyspiesza regenerację organizmu

    - Odpowiedni we wszystkich dyscyplinach sportowych

    - Szczególnie polecany w okresie budowania masy mięśniowej

Ostrovit
00081
2 Przedmioty