MUSCLE CARE Caffe 90tab
  • MUSCLE CARE Caffe 90tab

MUSCLE CARE Caffe 90tab

MUSCLE CARE Caffe 90tab

19,00 zł
Brutto

MUSCLE CARE Caffe skutecznie podnosi wytrzymałość podczas wysiłku fizycznego i jest powszechnie stosowana przez zawodowych sportowców oraz amatorów. Jej właściwości docenią także osoby wykonujące ciężką pracę fizyczną oraz szukające sposobu na zwiększenie swojej efektywności w czasie intensywnego wysiłku umysłowego.

Ilość

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

MUSCLE CARE Caffe 90tab

 

Chcesz poprawić zdolność skupienia uwagi podczas treningu? Potrzebujesz dodatkowej dawki energii? Caffe-200 to suplement diety, który pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel!

 

Zalety stosowania suplementacji kofeiny:

 

- zwiększenie koncentracji

 

- poprawa refleksu i skrócenie czasu reakcji

 

- zwiększenie czujności

 

- wydłużenie czasu pracy amięśni

 

- zwiększenie siły skurczu mięśni i napięcia mięśniowego

 

- zwiększenie wytrzymałości mięśni oddechowych

 

- zwiększenie pojemności oddechowej płuc

 

- redukcja zmęczenia i przepływ energii

 

 

Kofeina skutecznie podnosi wytrzymałość podczas wysiłku fizycznego i jest powszechnie stosowana przez zawodowych sportowców oraz amatorów. Jej właściwości docenią także osoby wykonujące ciężką pracę fizyczną oraz szukające sposobu na zwiększenie swojej efektywności w czasie intensywnego wysiłku umysłowego.

 

Caffe-200 dostarczy do Twojego organizmu idealnie dobraną dla zwiększenia koncentracji dawkę kofeiny oraz spowoduje przypływ energii, której często brakuje w czasie intensywnych treningów. Preparat występuje w formie łatwej do przyjęcia i szybko przyswajalnej tabletki.*

 

 

Jak działa kofeina na organizm sportowców?

 

Kofeina to silny stymulant, który m.in. poprzez działanie na ośrodkowy układ nerwowy pozwala osiągać lepsze wyniki sportowe. Po spożyciu kofeina w dużej mierze kumuluje się w mięśniach, co powoduje, że efektywnie wpływa na zwiększenie wydolności fizycznej oraz wytrzymałości podczas wysiłku fizycznego. Ponadto kofeina przyczynia się do zwiększenia wydzielania adrenaliny.

 

Stosując Caffe-200 zyskujesz możliwość szybkiego dostarczenia do organizmu, optymalnej dla uzyskania pożądanych efektów dawki kofeiny.* Caffe-200 zawiera, aż 400 mg czystej kofeiny, czyli dawkę porównywalną z ilością kofeiny zawartej w około 8 filiżankach espresso lub 4 mocnej filiżankach kawy rozpuszczalnej!

 

Oficjalnie od 2005 roku kofeina została uznana za legalny doping i wykreślona z listy substancji zabronionych w sporcie, może być więc stosowana także przed i w trakcie zawodów, jednakże jej stężenie w moczu zawodnika nie może przekraczać 12µg/ml.

 

 

*Efekty zależą od indywidualnych predyspozycji.

Muscle Care
00469
6 Przedmioty