!!!WYPRZEDAŻ!!! FINAFLEX Max PUMP 294g !CZYTAJ OPIS!

!!!WYPRZEDAŻ!!! FINAFLEX Max PUMP 294g !CZYTAJ OPIS!

49,00 zł
Brutto

FINAFLEX Max Pump to zaawansowany preparat aminokwasowy wspierający pompę mięśniową i efektywność treningu, promuje rozwój siły i wytrzymałości mięśni, poprawia regenerację i zmniejsza uczucie zmęczenia; zawiera aminokwasy rozgałęzione BCAA w stosunku 2:1:1, a także substancje wspomagające m.in. betainę.

Ilość

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

FINAFLEX Max Pump 294g

.

!!!UWAGA!!!: NA WYPRZEDAŻY PRODUKT ZBRYLONY W OBNIŻONEJ CENIE, WYSTARCZY WRZUCIĆ DO BLENDERA I ROZKRUSZYĆ. PRAWDOPODOBNIE W HURTOWNI BYŁ PRZECHOWYWANY W NIESPRZYJAJĄCYCH WARUNKACH I NIESTETY TAKI DO NAS TRAFIŁ. PRODUKT NIE STRACIŁ PRZEZ ZBRYLENIE SWOICH WŁAŚCIWOŚCI. DOSTĘPNY SMAK TO: TRUSKAWKA - BANAN.

DATA PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA: DO 05.2021.

.

FINAFLEX Max Pump to suplement okołotreningowy, stworzony w celu poprawy osiągów treningowych i wsparcie w budowaniu siły i wytrzymałości. Zawiera dodatkowe składniki poprawiające pompę mięśniową i redukujące uczucie zmęczenia w trakcie wysiłku.

 

Preparat zawiera aminokwasy rozgałęzione BCAA - szczególnie zalecane osobom aktywnym fizycznie, znane ze swoich właściwości energetycznych, a także antykatabolicznych, czyli zabezpieczającymi tkanki mięśniowe przed rozpadem.

 

FINAFLEX Max Pump to także najlepsze komponenty dbające o wysoki bilans azotowy, a co za tym idzie bardziej odczuwalną pompę mięśniową - znajdziemy tutaj odpowiednią dawkę sodu, betainę (z buraka), a także specjalną mieszankę Agmapure - znak zastrzeżony przez markę.

 

Suplement jest szczególnie polecany w okresie redukcji tkanki tłuszczowej, a jego stosowanie pozwala w znacznym stopniu zabezpieczyć tkankę mięśniową przed niechcianym rozpadem wynikającym z deficytu energetycznego.

 

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (około 10g = 1 miarka) rozpuścić w szklance wody lub innego napoju. Spożywać na około 30 minut przed treningiem.

Finaflex
00556
5 Przedmioty