MRM Digest-All 30cap
  • MRM Digest-All 30cap

MRM Digest-All 30cap

MRM Digest-All 30cap

39,00 zł
Brutto

MRM Digest-ALL zawiera enzymy, które są na bazie roślin, co oznacza, że są aktywne w szerszym zakresie pH niż ludzkie enzymy, co powoduje bardzo skuteczny dodatek do enzymów. Wspomaga to trawienie i zmniejsza naszą potrzebę wytwarzania enzymów trawiennych, umożliwiając organizmowi na spokojne wytwarzanie enzymów metabolicznych potrzebnych do skutecznego działania.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

MRM Digest-All 100cap

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1-2 kapsułki (przed posiłkiem, nie przekraczać zalecanej porcji)

 

Kiedy jemy posiłek, nasze wymagania dotyczące enzymów trawiennych stają się priorytetem. Dobrze wiadomo, że produkcja enzymów trawiennych maleje wraz z wiekiem, ale w ciągu dnia potrafimy zjeść wiele dużych i ciężkich potraw, które mogą powodować, że nasz organizm nie może nadążyć z produkują enzymów i zaspokajać zapotrzebowania na całkowite strawienie posiłku. Niedobór enzymów może prowadzić do złego wchłaniania i wielu problemów trawiennych, takich jak wzdęcia, bóle brzucha i gazy.

 

Digest-ALL pomaga temu procesowi oferując pełne spektrum enzymów opartych na łagodnej formie, która zapewnia silną kombinację proteaz (strawienia białek), amylaz (trawienie węglowodanów) i lipaz (trawienie tłuszczu).

 

Digest-ALL zawiera enzymy, które są na bazie roślin, co oznacza, że są aktywne w szerszym zakresie pH niż ludzkie enzymy, co powoduje bardzo skuteczny dodatek do enzymów. Wspomaga to trawienie i zmniejsza naszą potrzebę wytwarzania enzymów trawiennych, umożliwiając organizmowi na spokojne wytwarzanie enzymów metabolicznych potrzebnych do skutecznego działania. Wreszcie unikalna w swoim rodzaju mieszanka imbiru, mięty pieprzowej i triphala zapewnia kojący, komfortowy i zrównoważony etap dla całego procesu trawiennego, który  jest przyjazny wegetarianom.

 

Produkt jest pozbawiony: jaj, orzeszków ziemnych,orzechów włoskich, ryb, skorupiaków, soi, pszenicy, kukurydzy,glutenu,konserwantów, sztucznych barwników.

 

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.

00565