MUSCLE CARE Magnesium+B6 90tab
  • MUSCLE CARE Magnesium+B6 90tab

MUSCLE CARE Magnesium+B6 90tab

MUSCLE CARE Magnesium+B6 90tab

25,00 zł
Brutto

MUSCLECARE Magnesium+B6 to suplement diety w formie tabletek, przeznaczony zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i osób amatorsko uprawiających sport, uzupełniający ich dietę w magnez. Magnez zawarty w produkcie zmniejsza zmęczenie. Witamina B6 pozytywnie wpływa na metabolizm białek i glikogenu, wspomaga funkcjonowanie układu neonowego.

Ilość

  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

MUSCLE CARE Magnesium+B6 90tab

W wyniku intensywnego wysiłku fizycznego zwiększa się dobowe zapotrzebowanie organizmu na kluczowe do jego prawidłowego funkcjonowania witaminy i minerały. Magnessium Muscle Care zapewni Ci maksymalną dawkę odpowiadającego za pracę mięśni oraz układu nerwowego magnezu w optymalnie dobranej do potrzeb sportowców dawce!*

 

Magnesium Muscle Care w wygodnej do stosowania formie tabletek zapewnia gwarancję wysokiej przyswajalności i szybkiej redukcji niedoborów magnezu w organizmie. Dzięki doskonałej biodostępności oraz nowoczesnej formule preparat szybko redukuje objawy niedoboru magnezu w postaci skurczów mięśni, oraz wpływa na poprawę pracy układu nerwowego, redukując zmęczenie i nadmierne rozdrażnienie!*

 

Dobra forma psychiczna i sprawny układ mięśniowy to czynniki warunkujące postępy każdego treningu. Magnessium Muscle Care idealnie sprawdzi się nie tylko, jako część planu suplementacyjnego osób intensywnie trenujących, ale także szybko uzupełni niedobory magnezu występujące u osób stosujących diety odchudzające i pijących duże ilości napojów z kofeiną.*

 

 

Jak działa Magnessium Muscle Care?

 

Dzięki nowoczesnej formule suplement Magnessium ulega szybkiemu przyswajaniu. Wysoka dawka magnezu w każdej tabletce wpływa na*:

 

- Redukcję zmęczenia;

 

- Poprawę wytrzymałości organizmu w czasie intensywnego wysiłku;

 

- Usprawnienie syntezy białek i przyrostów masy mięśniowej;

 

- Redukcję dolegliwości związanych ze skurczami i drżeniem mięśni,

 

- Poprawę funkcjonowania układu nerwowego;

 

- Usprawnienie przewodnictwa nerwowego;

 

- Zwiększenie tolerancji na stres;

 

Stosując Magnessium Muscle Care, szybko zauważysz pierwsze efekty suplementacji w postaci mniejszego zmęczenia oraz lepszej formy psychicznej. Magnessium poprawia także jakość snu, chroni przez wynikającą z niedoborów magnezu nadmierną nerwowością oraz bezsennością i pozwala zyskać doskonałe samopoczucie.

Najwyższej jakości magnez, który jest podstawą suplementu Muscle Care, zapewni Ci maksimum korzyści i pozwoli uniknąć dolegliwości wynikających z niedoborów tego pierwiastka. Dzięki idealnemu dopasowaniu dawki do potrzeb osób aktywnych unikniesz konieczności przyjmowania kilku tabletek preparatów z niższą dawką magnezu.

 

Sprawdź i przekonaj się, że suplementy dla sportowców zapewnią Ci maksymalny efekt w krótkim czasie! Postaw na jakość i gwarancję skuteczności, która pozwoli Ci osiągnąć każdy cel treningowy bez uszczerbku na Twoim zdrowiu i formie psychicznej!

 

Zastosowanie

 

Magnessium 90 tabs marki Muscle Care przeznaczony jest dla osób intensywnie trenujących w celu uzupełnienia zwiększonego zapotrzebowania organizmu na warunkujący sprawną pracę mięśni i układu nerwowego magnez.* Preparat polecany jest także w okresie przemęczenia oraz w czasie ciężkiej pracy fizycznej i umysłowej.

 

Składniki: cytrynian magnezu (magnez), substancja wypełniająca – celuloza, substancja wiążąca – skrobia utleniona, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, chlowodorek pirydoksyny (witamina B6).

 

Sposób użycia: Spożywać do 3 tabletek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji dziennej. UWAGI: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i zdrowych. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci oraz kobiet karmiących piersią i w ciąży.

Muscle Care
00229
19 Przedmioty

Specyficzne kody