MUSCLE CARE Acetyl L-Carnitine 90tab
  • MUSCLE CARE Acetyl L-Carnitine 90tab

MUSCLE CARE Acetyl L-Carnitine 90tab

MUSCLE CARE Acetyl L-Carnitine 90tab

49,00 zł
Brutto

MUSCLE CARE Acetyl L-Carnitine to suplement diety, który pomaga naszemu organizmowi pozyskać więcej energii. Acetylo -L-karnityna jest aminokwasem, który nie należy do naturalnie wytwarzanych białek w naszym organizmie, dlatego też jego dostarczenie poprzez dietę i suplementy jest niezwykle ważne zwłaszcza dla osób aktywnych.

Ilość

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

MUSCLE CARE Acetyl L-Carnitine 90tab

 

Acetyl L-Carnitine Muscle Care to suplement diety, który pomaga naszemu organizmowi pozyskać więcej energii*. Acetylo -L-karnityna jest aminokwasem, który nie należy do naturalnie wytwarzanych białek w naszym organizmie, dlatego też jego dostarczenie poprzez dietę i suplementy jest niezwykle ważne zwłaszcza dla osób aktywnych.

 

Acetyl L-Carnitine od Muscle Care stworzony został z myślą o osobach intensywnie trenujących, którym zależy na dłuższych i bardziej efektywnych treningach. Suplement może nieść korzyści zarówno dla umysłu jak i ciała, dodając energii i solidnego kopa do działania.

 

Acetylo-L-karnityna odgrywa kluczową rolę w produkcji energii w organizmie. Odpowiednie ilości tego ważnego aminokwasu ułatwiają mięśniom spalanie tłuszczu i białek dla pozyskania energii – nie z tylko glukozy, co opóźnia zmęczenie mięśniowe i ogranicza gromadzenie się kwasu mlekowego, który jest produktem ubocznym metabolizowania glukozy. Jest to zatem doskonały sposób na oszczędzenie zapasów glikogenu, a co za tym idzie zwiększenia efektywności podczas wysiłku fizycznego.

 

Niedobór acetylo-L-karnityny powoduje nadmierne zmęczenie, a w konsekwencji osłabia nasze efekty treningowe. Jak wynika z badań, acetylo-L-karnityna, może zwiększać masę mięśniową i wydajność podczas ćwiczeń, pomaga redukować tkankę tłuszczową i zmniejsza zmęczenie fizyczne i psychiczne.*

 

 

STOSOWANIE SUPLEMENTU POZWALA NA:*

 

- zyskanie solidnej dawki energii

 

- zwiększenie siły i masy mięśniowej

 

- zmaksymalizowanie produkcji energii z białek i tłuszczy

 

- poprawienie wyników sportowych

 

- poprawienie działania metabolizmu

 

- ograniczenie produkcji biomarkerów wpływających na uszkodzenie tkanek

 

- zwiększenie stężenie tlenu w tkankach mięśniowych

 

- ograniczenie stresu wywołanego wysiłkiem fizycznym

 

- zwiększenie spalania tłuszczu (przez co jest to suplement doskonały podczas redukcji)

 

- zwiększenie produkcji testosteronu

 

- poprawienie kondycji mózgu – pomaga chronić komórki nerwowe i ma działanie regeneracyjne

 

- sprawniejszą regulację poziomu cukru we krwi

 

Stosując suplement masz gwarancję najwyższej jakości, a szerokie zastosowanie i kompleksowe działanie Acetyl L-Carnitine, pozwala czerpać niesamowite korzyści z ukrytych w naszym organizmie pokładów energii. Produkt Muscle Care zawiera 395 mg czystej kreatyny w porcji zapewniając solidne doładowanie do działania, pozwalające osiągać najlepsze rezultaty treningowe.

 

 

* Efekty zależą od indywidualnych predyspozycji

 

 

Acetyl L-Carnitine jest suplementem dedykowanym zarówno dla sportowców zawodowych, jak i entuzjastów aktywnego trybu życia, którzy chcą zyskać energię i cieszyć się maksymalnymi efektami treningowymi.

 

 

Sposób użycia:

 

Spożywać 1tabletkę dwa razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji dziennej.

 

 

UWAGI:

 

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci oraz kobiet karmiących piersią i w ciąży.

Muscle Care
00294
14 Przedmioty