OSTROVIT Sos Czekoladowy 320ml
  • OSTROVIT Sos Czekoladowy 320ml

OSTROVIT Sos Czekoladowy 320ml

OSTROVIT Sos Czekoladowy 320ml

19,00 zł
Brutto

OSTROVIT Sos Czekoladowy to pyszny sos, który nie zawiera tłuszczu ani cukru. Sos stanowi idealny dodatek do wszelkiego rodzaju deserów oraz słodkich przekąsek. Jest nie tylko pyszny, ale także bezkaloryczny, dzięki czemu można cieszyć się jego smakiem bez żadnych wyrzutów sumienia. OstroVit Chocolate Sauce to doskonała alternatywa dla klasycznego i bardzo kalorycznego sosu czekoladowego.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

OSTROVIT Sos Czekoladowy 320ml

 

OstroVit Chocolate Cream to pyszny sos o smaku czekoladowym, który nie zawiera tłuszczu ani cukru.

 

    - Pyszny dodatek do deserów

    - Pozbawiony zbędnych kalorii

    - Nie zawiera cukru i tłuszczu

 

Opis produktu

 

OstroVit Chocolate Cream to pyszny sos o smaku czekoladowym, który nie zawiera tłuszczu ani cukru. Sos stanowi idealny dodatek do wszelkiego rodzaju deserów oraz słodkich przekąsek. Jest nie tylko pyszny, ale także bezkaloryczny, dzięki czemu można cieszyć się jego smakiem bez żadnych wyrzutów sumienia. OstroVit Chocolate Sauce to doskonała alternatywa dla klasycznego i bardzo kalorycznego sosu czekoladowego.

 

SKŁADNIKI: Woda, kakao odtłuszczone, błonnik roślinny, substancja zagęszczająca – guma ksantanowa, aromat, substancja konserwująca – benzoesan sodu, regulator kwasowości – kwas mlekowy, barwnik – karmel, substancja słodząca – sukraloza.

Ostrovit
00364