• Obniżka
RULE1 R1 Whey Blend 5lb
  • RULE1 R1 Whey Blend 5lb
  • RULE1 R1 Whey Blend 5lb

RULE1 R1 Whey Blend 5lb

RULE1 R1 Whey Blend 5lb

189,00 zł Zniżka 30,00 zł
219,00 zł
Brutto

RULE1 R1 Whey Blend to połączenie trzech form białek serwatki. Zastosowanie różnych frakcji białka w odżywce niesie za sobą pozytywny skutek, w postaci rozszerzenia czasu wchłaniania całego produktu.

Smak
Ilość

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

RULE1 Whey Blend 5lb

 

Rule 1 Whey Blend to połączenie trzech form białek serwatki

 

Zastosowanie różnych frakcji białka w odżywce niesie za sobą pozytywny skutek, w postaci rozszerzenia czasu wchłaniania całego produktu. Aminokwasy zaczynamy przyswajać zgodnie z początkiem wchłaniania najszybciej uwalnianej frakcji, czyli hydrolizatu, a kończymy gdy wchłonie się całe białko o najdłuższej przyswajalności – koncentrat białka serwatkowego.

 

Dzięki wydłużonemu przyswajaniu uzyskujemy stabilniejszy dopływ aminokwasów do komórek mięśniowych i korzystniejsze środowisko anaboliczne, wynikające z lepszego odżywienia.

 

W porównaniu do najpopularniejszych odżywek opartych jedynie na koncentracie, uzyskujemy mniejszy udział tłuszczu i cukru, co powinno pozytywnie wpłynąć na skład ciała i bilans makroskładników w diecie.

 

Znaczenie białka w diecie sportowca

 

Osoby aktywnie uprawiające sport powinny przyjmować znacznie większe ilości białka z pożywieniem w porównaniu do osób mało aktywnych. Zwiększone zapotrzebowanie wynika z ciągłych uszkodzeń włókien mięśniowych podczas treningów, które do regeneracji potrzebują odpowiednich ilości aminokwasów.

 

Właściwa podaż białka w diecie osoby aktywnej przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej, pod warunkiem że utrzymamy dodatni bilans kaloryczny. Aminokwasy białkowe zostają wykorzystane nie tylko do regeneracji, ale i do nadbudowania uszkodzeń włókienek mięśniowych, co jest kluczem do uzyskania progresu w sile i objętości mięśni.

 

Poza budowaniem mięśni, aminokwasy wykorzystywane są do tworzenia też innych, niezwykle ważnych struktur, jakimi są enzymy i hormony peptydowe. Oznacza to, że białko wpływa także na zachowanie właściwej biochemii organizmu i utrzymanie zdrowia.

 

    Forma: Proszek

    Ilość porcji: 70

    Kraj pochodzenia: USA

RULE 1
01132
11 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
858925004968