7NUTRITION Olej z Czarnuszki 250ml
  • 7NUTRITION Olej z Czarnuszki 250ml

7NUTRITION Olej z Czarnuszki 250ml

7NUTRITION Olej z Czarnuszki 250ml

29,00 zł
Brutto

7NUTRITION Olej z Czarnuszki jest olejem tłoczonym na zimno ze starannie wyselekcjonowanych nasion. Zawiera około 30% nasyconych kwasów tłuszczowych, 53% kwasu linolowego, 25% kwasu olejowego, 4% kwasu alfa-linolenowego, witaminę E (tokoferole), witaminę A (karotenoidy), biotynę oraz mikroelementy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

7NUTRITION Olej z Czarnuszki 250ml

 

    - 100% OLEJU Z CZARNUSZKI

    - TŁOCZONY NA ZIMNO

    - NIEFILTROWANY, NIEOCZYSZCZONY

    - ZAWIERA KWAS LINOLOWY, OLEJOWY I ALFA-LINOLENOWY

    - NATURALNE ŹRÓDŁO WITAMINY E, WITAMINY A, BIOTYNY ORAZ MIKROELEMENTÓW

 

7Nutrition Olej z Czarnuszki jest olejem tłoczonym na zimno ze starannie wyselekcjonowanych nasion. Zawiera około 30% nasyconych kwasów tłuszczowych, 53% kwasu linolowego, 25% kwasu olejowego, 4% kwasu alfa-linolenowego, witaminę E (tokoferole), witaminę A (karotenoidy), biotynę oraz mikroelementy.

 

Czarnuszka jest coraz bardziej popularnym suplementem, ponieważ przyczynia się do regulowania poziomu cukru we krwi, ograniczając nadmierne wydzielanie insuliny przez trzustkę. Jest także bogata w kwas linolowy i alfa-linolenowy, które z kolei zmniejszają stężenie cholesterolu we krwi, a także mają korzystny wpływ na prawidłowy wzrost i rozwój dzieci.

 

Olej z czarnuszki to bogactwo witaminy A,  witaminy E oraz biotyny (witaminy B7):

 

Witamina A - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia, prawidłowego stanu skóry i błon śluzowych, a także przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu żelaza.

 

Witamina E - przyczynia się do ochrony składników komórkowych (DNA, białek i lipidów) przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

 

Biotyna (witamina B7) - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, pomaga zachować zdrową skórę oraz włosy, przyczynia się do prawidłowego stanu błon śluzowych, wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego, a także pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

 

Chcąc wykorzystać zalety oleju konopnego należy spożywać go na zimno. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do sałatek lub dressingów, a także do ziemniaków, makaronu, ryżu lub ugotowanych warzyw.

 

UWAGA: na dnie butelki może powstawać osad - to naturalny proces.

 

 

7Nutrition
01302
2 Przedmioty