OLIMP Redweiler Focus Shot 60ml
 • OLIMP Redweiler Focus Shot 60ml

OLIMP Redweiler Focus Shot 60ml Fruit & Mint

OLIMP Redweiler Focus Shot 60ml Fruit & Mint

5,90 zł
Brutto

Trudno Ci się skupić podczas treningu? Trudno Ci się skoncentrować w pracy? Sięgnij po OLIMP R-weiler Focus Shot! Nowość marki Olimp Sport Nutrition nie tylko dla osób ćwiczących, ale również wsparcie dla osób pracujących umysłowo i komputerowych graczy, u których skupienie w trakcie gry jest kluczowe!

Ilość

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

OLIMP Redweiler Focus Shot 60ml

 

Trudno Ci się skupić podczas treningu? Trudno Ci się skoncentrować w pracy? Sięgnij po R-weiler Focus Shot! Nowość marki Olimp Sport Nutrition nie tylko dla osób ćwiczących, ale również wsparcie dla osób pracujących umysłowo i komputerowych graczy, u których skupienie w trakcie gry jest kluczowe!

 

Dlaczego warto wybrać R-weiler Focus Shot od Olimp Sport Nutrition?

 

    - korzystny wpływ na zdolności wysiłkowe (cytrulina) i poznawcze -kognitywne (szałwia, olejek miętowy)

    - uczucie „pompy” mięśniowej, dzięki obecności l-cytruliny

    - poprawa skupienia i koncentracji oraz zwiększenie czujności, dzięki kofeinie

    - wsparcie zdolność kognitywnych, pamięci roboczej, nastroju, odporności na stres (ekstrakt z szałwii)

    - niewielka ampułka, wygodne stosowanie, szybkie działanie

 

Rodzina R-weilera powiększa się! Naukowcy z nowoczesnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories stworzyli wysokiej jakości suplement diety, który z uwagi na zastosowane w nim składniki aktywne, stanowi niespotykane dotąd połączenie przedtreningówki z nootropami – substancjami wpływającymi na poprawę funkcji poznawczych (kognitywnych)! Poznaj R-weiler Focus Shot marki Olimp Sport Nutrition!

 

Każda z niewielkich, wygodny w użyciu ampułek R-weiler Focus Shot zawiera m.in. L-cytrulinę. To dobrze znany wśród osób ćwiczących aminokwas, często stosowany w przedtreningówkach w celu poprawy zdolności wysiłkowych, m.in. wydajności treningowej czy łagodzenia bóli mięśniowych po treningach. Cytrulina sprzyja również nasileniu produkcji tlenku azotu (NO), który doprowadza do rozszerzenia naczyń krwionośnych, wywołując efekt tzw. „pompy” mięśniowej.

 

O koncentrację, czujność i skupienie zadba natomiast kofeina, która dodatkowo ma wpływ na wzrost wytrzymałości w trakcie ćwiczeń. Jeśli już mowa o kofeinie to w składzie nowego suplementu diety z niepowtarzalnej linii „Healthy brain” nie mogło zabraknąć teaniny. Składnik ten świetnie sprawdza się w duecie ze wspomnianą kofeiną, m.in. korzystnie wpływając na ograniczenie negatywnych skutków jej działania. W dodatku, teanina sprzyja poprawie skupienia, koncentracji i funkcji poznawczych.

 

To jednak nie wszystko! W R-weiler Focus Shot zastosowano ekstrakt z szałwii oraz eteryczny olejek miętowy. Oba składniki doskonale uzupełniają się pod względem czasu działania (szałwia działa szybko, olejek po 2h). Tym sposobem, stanowią znakomite wsparcie funkcji kognitywnych, pomagają zachować skupienie w trakcie treningu oraz po skończonym wysiłku, jak również pozwalają zmniejszyć często pojawiające się po ćwiczeniach psychofizyczne zmęczenie.

 

Czy nie o to właśnie Ci chodziło? Wybierz R-weiler Focus Shot i powiedz stop dopadającemu Cię zmęczeniu! Skoncentruj się na treningu i zachowaj czujność po wysiłku, by wciąż funkcjonować na „wysokich obrotach”.

 

R-weiler Focus Shot jest bezpiecznym w stosowaniu suplementem diety, którego wysokiej jakości surowce zostały poddane mikrobiologicznym badaniom, w tym również pod kątem obecności metali ciężkich. Producent zaleca stosować jedną ampułkę (60 ml) dziennie, na ok. 30 – 60 minut przed planowanym wysiłkiem fizycznym.

 

Informacja żywieniowa : 1 ampułka = 1 porcja dzienna (60 ml)

Physical perfmorance blend

 • L-cytrulina: 2400 mg
 • Acetylo-L-karnityna HCl: 200 mg
 • w tym L-karnityna: 159 mg
 • Ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera)( polifenole 95%): 200 mg

Alertness & focus blend

 • N-acetyl-L-tyrozyna: 1000 mg
 • w tymL-tyrozyna: 812 mg
 • L-teanina: 400 mg
 • Kofeina: 200 mg

Mental performance blend

 • Ekstrakt szałwii (Salvia officinalis L.): 300 mg
 • Olejek z mięty pieprzowej: 2,5 mg

 

Składniki: woda, L-cytrulina, N-acetyl-L-tyrozyna, regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromaty, L-teanina, ekstrakt z liści szałwii (Salvia officinalis L.), kofeina, ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera L.), acetylo-L-karnityna HCl, substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza; substancja konserwująca – kwas sorbowy; emulgator – monolaurynian sorbitolu; olejek z liści mięty pieprzowej (Mentha × piperita L.).

Olimp
01244
11 Przedmioty