MAGNUM NUTRACEUTICALS Acid Isolate 90cap
  • MAGNUM NUTRACEUTICALS Acid Isolate 90cap
  • MAGNUM NUTRACEUTICALS Acid Isolate 90cap

MAGNUM NUTRACEUTICALS Acid Isolate 90cap

MAGNUM NUTRACEUTICALS Acid Isolate 90cap

69,00 zł
Brutto

MAGNUM NUTRACEUTICALS Acid Isolate to formuła skomponowana w celu sprawnego spalania tkanki tłuszczowej poprzez zredukowanie poziomu akumulacji kwasów tłuszczowych w komórkach tłuszczowych (adipocytach). Ten unikalny spalacz tkanki tłuszczowej bez stymulantów, w połączeniu z odpowiednią dietą i planem treningowym, wydatnie pomoże w utracie zbędnych kilogramów.

Ilość

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

MAGNUM NUTRACEUTICALS Acid Isolate 90cap

 

Właściwości Acid Isolate:

 

    - Farmaceutycznej jakości izolowane CLA

 

    - 1000mg CLA w porcji

 

    - Suplement idealny do suplementacji ciągłej

 

    - Redukuje napady łaknienia i zapewnia uczucie sytości

 

Acid Isolate 90 kapsułek od Magnum Nutraceuticals – spalacz bez stymulantów redukujący napady łaknienia i zapewniający uczucie sytości!

 

MAGNUM NUTRACEUTICALS Acid Isolate to formuła skomponowana w celu sprawnego spalania tkanki tłuszczowej poprzez zredukowanie poziomu akumulacji kwasów tłuszczowych w komórkach tłuszczowych (adipocytach). Ten unikalny spalacz tkanki tłuszczowej bez stymulantów, w połączeniu z odpowiednią dietą i planem treningowym, wydatnie pomoże w utracie zbędnych kilogramów. Pozbądź się tkanki tłuszczowej szybko i sprawnie! Suplement nie wymaga stosowania cyklicznego – w przeciwieństwie do wielu spalaczy wraz z czasem stosowania staje się wręcz bardziej efektywny!

 

 

MAGNUM NUTRACEUTICALS Acid Isolate to potężna, opatentowana formuła zawierająca wyizolowane do ponad 85% dwa aktywne izomery (c-9, t-11 i t-10, c-12) CLA. MAGNUM NUTRACEUTICALS Acid Isolate został skomponowany w celu zmaksymalizowania spalania tkanki tłuszczowej. Dwa najbardziej metabolicznie aktywne izomery CLA wykazują działanie w zakresie obniżania poziomu aktywności enzymów odpowiedzialnych za akumulację kwasów tłuszczowych. Dzięki temu suplementacja skutecznie przyspiesza nasz metabolizm, a także podnosi poziom noradreliny – jednego z najpotężniejszym na płaszczyźnie spalania tkanki tłuszczowej hormonów. MAGNUM NUTRACEUTICALS Acid Isolate skutecznie ogranicza napady łaknienia i daje wrażenie sytości nawet na niskokalorycznej diecie. Dzięki tym właściwościom dieta przestanie Ci się kojarzyć z udręką, będzie możliwa do rygorystycznego przestrzegania, a w rezultacie przyniesie lepsze i szybsze rezultaty.

 

 

Kto może/powinien stosować ten suplement?

 

- Każdy, kto chciałby odtłuścić swoją sylwetkę

- Kobiety i mężczyźni szukający sposobu na skuteczną kontrolę łaknienia

- Osoby szukające skutecznego spalacza bez składników pobudzających

 

 

 

Sposób użycia Acid Isolate Magnum Nutraceuticals 90 kapsułek:

 

Należy spożywać 2 kapsułki, 3 razy dziennie na pusty żołądek, optymalnie na 5 minut przed posiłkiem.

 

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

 

 

Składniki Acid Isolate Magnum Nutraceuticals 90 kapsułek:

 

Wielkość opakowania: 90 kapsułek

Wielkość porcji: 2 kapsułki

Ilość porcji w opakowaniu: 45

 

żelatyna, gliceryna i naturalny karmelowy kolor

 

%RWS – referencyjna wartość spożycia

01170
15 Przedmioty