MRM TribuPlex 750 60cap
  • MRM TribuPlex 750 60cap
  • MRM TribuPlex 750 60cap
  • MRM TribuPlex 750 60cap

MRM TribuPlex 750 60cap

MRM TribuPlex 750 60cap

79,00 zł
Brutto

MRM TribuPlex jest obecnie najsilniejszym steroidowym kompleksem saponinowym. Kompleks ten zbudowany jest na połączeniu Tribulus alatus i Tribulus Terrestris. Te saponiny steroidowe mogą wspierać wytwarzanie hormonów i uwalniać je do organizmu bez użycia androgenów lub sterydów anabolicznych. Preparat został wzbogacony o szereg mocnych adaptogenów w celu wspierania poziomów energii.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

MRM TribuPlex 750 60cap

 

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 2 kapsułki

 

(podczas posiłku nie przekraczać zalecanej porcji)

 

TribuPlex jest obecnie najsilniejszym steroidowym kompleksem saponinowym.

Kompleks ten zbudowany jest na połączeniu Tribulus alatus i Tribulus Terrestris.

 

Te saponiny steroidowe mogą wspierać wytwarzanie hormonów i uwalniać je do organizmu bez użycia androgenów lub sterydów anabolicznych.

 

Preparat został wzbogacony o szereg mocnych adaptogenów w celu wspierania poziomów energii.

 

W połączeniu z odpowiednim spożyciem białka, preparat TribuPlex może wspierać rozwój masy mięśniowej i zwiększyć wydajność fizyczną.

 

Korzystne efekty stosowania preparatu można zauważyć w odniesieniu do poziomów hormonów płciowych, które  zostały przedstawione w wielu badaniach, mogą one wspierać popęd płciowy i wyniki sportowe (większa wytrzymałość i poziom energetyczny).

 

- UWAGI

 

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.

00995