CHIKARA Katana 230g
  • CHIKARA Katana 230g
  • CHIKARA Katana 230g

CHIKARA Katana 230g

CHIKARA Katana 230g

129,00 zł
Brutto

CHIKARA Katana to doskonała formuła przedtreningowa, która pomaga uzyskać maksymalne pobudzenie! Opracowana kompozycja składników zapewnia zwiększenie efektów treningów i znacznie lepsze przygotowanie do ćwiczeń.

Ilość

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

CHIKARA Katana 230g

 

CHIKARA KATANA to doskonała formuła przedtreningowa, która pomaga uzyskać maksymalne pobudzenie! Opracowana kompozycja składników zapewnia zwiększenie efektów treningów i znacznie lepsze przygotowanie do ćwiczeń.

 

Działanie:

 

    - Pobudza, redukuje zmęczenie,

    - Poprawia ukrwienie mięśni,

    - Nasila uczucie "pompy mięśniowej",

    - Zwiększa koncentrację,

    - Podnosi wytrzymałość organizmu,

    - Neutralizuje kwas mlekowy,

    - Stymuluje procesy anaboliczne,

    - Usprawnia regenerację po treningu,

    - Poprawia metabolizm składników odżywczych.

 

Beta-Alanina – wraz o histydyną wchodzi w skład karnozyny. Tworzy również dipeptydy odpowiedzialne za „odkwaszanie” szybkokurczliwych włókien mięśniowych oraz prawidłową pracę ATPazy (enzym biorący udział w procesie uwalniania energii).

 

Jabłczan L- Cytruliny – L-Cytrulina jest prekursorem  krestyny,bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz uczestniczy w powstawaniu tlenku azotu – związku odpowiedzialnego za m.in.: rozszerzanie naczyń krwionośnych i tym samym ułatwiającego transport innych związków do i z mięśni.

 

Alfa-Ketoglutaran  Argininy – bierze udział w powstawaniu tlenku azotu i tym samym wykazuje zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwalając na lepsze ukrwienie mięśni i tkanek miękkich. W sposób pośredni bierze udział o syntezie cGMP, które wrao o ATP, bierze udział o procesie skurczu mięśni orao wykazuje działanie anaboliczne. Wpływa na wydzielanie hormonu wzrostu, wspiera proces regeneracji wątroby, jest ważnym prekursorem dla  kreatyny. Niestety, ale tradycyjna forma Argininy bardzo łatwo ulega rozpadowi o żołądku i tym samym niewielka jej ilość dociera do miejsca przeznaczenia.

 

Kofeina - działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP – tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

 

Synefryna – substancja bogato występująca w gorzkiej pomarańczy. Synefrynę w suplementacji sportowej wykorzystuje się jako dodatek do preparatów termogenicznych wspomagających redukcję tłuszczu. Oprócz działania lipolitycznego, czy termogennego, wspiera również walkę z nadmiernym głodem, hamując apetyt. Jako agonista receptorów adrenergicznych delikatnie pobudza układ nerwowy, dodając energii i motywacji. Dawkowanie: 15-30mg na dobę

 

Hordenina -(N, N-dimetylo-4-hydroksyfenyloetylamina) jest alkaloidem występującym w postaci naturalnej u niektórych kaktusów oraz grochodrzewów (akacji) o działaniu zwiększającym siłę skurczu serca, bakteriobójczym i bakteriostatycznym (utrzymującym właściwy poziom flory bakteryjnej). Działanie Hordeniny jest krótkotrwałe, z tego względu stosowane są wyższe jej dawki. Wpływa na poziom noradrenaliny, przyśpieszając proces redukcji tkanki tłuszczu zapasowego. Działa pobudzająco. W postaci monopreparatów nie występuje. W suplementacji stosowana w połączeniu z kofeiną, synefryną w postaci preparatów o działaniu o pobudzającym (m.in. stacków kreatynowych, boosterów azotowych) oraz spalaczy tłuszczu.

 

Ekstrakt Geranium - jest źródłem naturalnie występującego o przyrodzie związku o działaniu podobnym do adrenaliny. Składnik ten jest doskonałym źródłem dodatkowej energii. Geranium wpływa na szlaki odpowiedzialne za kontrolowanie apetytu i działanie termogenne. Bardzo silnie stymuluje proces redukcji zapasowej tkanki tłuszczowej, jak również pomaga o zwiększeniu intensywności treningów.

 

Yoh-wielopierścieniowy alkaloid zawarty głównie w korze afrykańskiego drzewa joh lekarska oraz w azjatyckim krzewie rauwolfii żmijowej. Szczególnie ceniona jest ze względu na właściwości afrodyzjakalne, poprawiające siłę erekcji oraz w kręgach fitness ze względu na działanie energetyzujące i przyspieszające spalanie tłuszczu z problematycznych partii ciała. W suplementach diety zazwyczaj występuje w postaci chlorowodorku.

 

Przyjmuj jedną porcje na 30 minut przed treningiem.

 

Porcja 1 miarka/7gram

 

w porcji:

 

Geranium 35mg

 

Yoh 3,5mg

 

Senephrine 4,2mg

 

L-Norvaline 175mg

 

Beta-Alanine 1400mg

 

Choline Bitartrate 350mg

 

AAKG 2100mg

 

L-Citruline Malate 1400mg

 

N-Acetyl L-Tyrosine 525mg

00156
16 Przedmioty