ALPHA NEON Darkside Pre-Workout 250g
  • ALPHA NEON Darkside Pre-Workout 250g
  • ALPHA NEON Darkside Pre-Workout 250g
  • ALPHA NEON Darkside Pre-Workout 250g
  • ALPHA NEON Darkside Pre-Workout 250g

ALPHA NEON Darkside Pre-Workout 250g

ALPHA NEON Darkside Pre-Workout 250g

179,00 zł
Brutto

ALPHA NEON Darkside Pre-Workout to najsilniejsza przedtreningówka na rynku - nie jest przeznaczona dla osób o słabych nerwach. Dostarczając 50 porcji najbardziej szalonych składników, Darkside przenosi twoje ciało i umysł do miejsca, w którym nigdy nie byłeś. Nigdy więcej nudnych, nijakich treningów. Władaj siłownią i doświadczaj korzyści.

Smak
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

ALPHA NEON Darkside 250g

 

ALPHA NEON Darkside Pre-Workout to najsilniejsza przedtreningówka na rynku - nie jest przeznaczona dla osób o słabych nerwach. Dostarczając 50 porcji najbardziej szalonych składników, Darkside przenosi twoje ciało i umysł do miejsca, w którym nigdy nie byłeś. Nigdy więcej nudnych, nijakich treningów. Władaj siłownią i doświadczaj korzyści.

 

TYLKO dla ZAAWANSOWANYCH użytkowników!

    - Natychmiastowy wzrost wytrzymałości

    - Silnie tłumi apetyt

    - Doskonale dobrane dawki składników

    - Podnosi wydolność organizmu

    - Niewiarygodna energia

    - Niespotykana intensywność

    - Duży przyrost siły i mocy

 

Wytrzymałość bez wysiłku przy większej liczbie powtórzeń

    - Zapewnia wysoką wydajność nawet przy minimalnym odpoczynku między seriami

    - Innowacyjna formuła - tej formuły nie znajdziesz nigdzie indziej. Gwarantowane.

 

Czym jest Alpha Neon Darkside?

 

Alpha Neon Darkside zasługuje na miano najsilniejszej stymulującej przedtreningówki na rynku. Czy potrzebujesz kopa, aby rano wstać z łóżka i udać się na siłownię? Darkside to przedtreningówka która spełni taką potrzebę. Doskonały do ​​spalania tłuszczu, świetny do podniesienia wydolności tlenowej i unikania zmęczenia mięśni. Darkside został opracowany na bazie silnie stymulującej formuły zawierającej Kigelia Africana.

 

Kluczowe składniki gry Alpha Neon Darkside

 

L-Tauryna 1500mg jest aminokwasem sulfonowym, ale często nazywana jest aminokwasem, związkiem chemicznym, który jest niezbędnym budulcem białka. Tauryna ma zdolność znacznego obniżania poziomu lipidów w krwiobiegu i poprawia zdolność organizmu do radzenia sobie z nadmiarem glukozy we krwi.

 

Obniżenie poziomu lipidów może pomóc w ochronie przed problemami sercowo-naczyniowymi, podczas gdy tolerancja glukozy jest znacząca, ponieważ u wielu otyłych osób rozwija się cukrzyca.

 

Azotan buraka 500 mg jest przekształcany w jamie ustnej i żołądku do tlenku azotu (NO). NO pełni kilka ról w organizmie, ale działa jako środek rozszerzający naczynia krwionośne, otwierając naczynia krwionośne i umożliwiając dostarczenie większej ilości krwi i tlenu do mięśni. Azotany mogą również obniżać koszt energii podczas ćwiczeń i pozytywnie wpływać na skurcze mięśni.

 

Caffeine Anhydrous 250mg staje się coraz bardziej popularnym składnikiem wspomagającym odchudzanie i poprawę wyników sportowych. Bezwodna kofeina umożliwia przyjmowanie większych ilości kofeiny bez konieczności picia dużych ilości herbaty czy kawy.

 

Kigelia Africana 98% 250 mg to bardzo silny, naturalny środek pobudzający ośrodkowy układ nerwowy, zwiększający energię do ćwiczeń. Nasz ekstrakt z Kigelia Africana jest oparty na najsilniejszym stymulującym alkaloidzie występującym w korze Kigelia Africana. Ten alkaloid ma bardzo silny wpływ na ciało i umysł.

 

Ekstrakt z Kigelia Africana nie jest odpowiedni dla każdego ze względu na swoje silne działanie. Używaj tego tylko, jeśli masz doświadczenie z silnymi wzmacniaczami. Mówi się, że ten produkt ma około 80% siły DMAA.

 

Ze względu na specyficzne działanie produkt ten jest odpowiedni dla sportowców rekreacyjnych, ale także do innych aktywności, w których można skorzystać z dodatkowego wsparcia, np. Kigelia Africana ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwstarzeniowe.

 

Guarana 240 mg była stosowana od wieków ze względu na jej właściwości lecznicze. Zawiera imponującą gamę stymulantów, takich jak kofeina, teofilina i teobromina. Guarana zawiera również przeciwutleniacze, takie jak garbniki, saponiny i katechiny.

 

Panax Ginseng 75mg jest powszechnie reklamowany ze względu na swoje działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne. Może również pomóc w regulacji poziomu cukru we krwi i przynieść korzyści w przypadku niektórych nowotworów. Co więcej, żeń-szeń może wzmocnić układ odpornościowy, usprawnić pracę mózgu, zwalczyć zmęczenie i złagodzić objawy zaburzeń erekcji.

 

Citrus Aurantium 45mg jest stosowany w produktach odchudzających, zwykle wytwarzany jest ze skórki owoców. Citrus aurantium zwiększa metabolizm organizmu i tętno, hamuje apetyt i mobilizuje komórki tłuszczowe. W działaniu działają różne substancje chemiczne, ale większość korzyści związanych z odchudzaniem pochodzi z substancji chemicznej zwanej synefryną.

 

Powoduje zmiany metaboliczne w organizmie i metabolizmie wątroby. Obniża poziom cukru we krwi i mobilizuje komórki tłuszczowe do krwiobiegu. Zwiększa również efekt termiczny pożywienia, czyli szybkość, z jaką organizm spala kalorie po spożyciu. Wykazano, że u ludzi chudych zwiększa się termiczny efekt jedzenia.

 

Czego można się spodziewać po przedtreningówce Alpha Neon Darkside

 

Alpha Neon Darkside Pre-Workout jest uważany za najsilniejszy suplement przedtreningowy na rynku, jeśli chodzi o coś, co podnosi Twoją intensywność na siłowni do wysokości potrzebnej do wykonania najtrudniejszych treningów.

Ta przedtreningówka jest idealna dla każdego, kto szuka szybkich przyrostów siły i wytrzymałości. NIC innego nie jest w stanie tak szybko zmienić twoich wyników.

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety, którzy trenują na siłowni lub rywalizują w sporcie, powinni uznać Darkside za dobry wybór, aby pomóc zwiększyć motywację i wytrzymałość.

 

SPOSÓB UŻYCIA

    - pierwszy raz wymieszaj TYLKO 1/2 miarki w 200-300ml wody 30-40 minut przed treningiem. Zawsze zaczynaj od połowy porcji, aby ocenić tolerancję. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Nie bierz mniej niż 6 godzin przed snem.

    - Pamiętaj, aby pić dużo wody. WSTRZĄSAĆ POJEMNIKIEM PRZED KAŻDYM UŻYCIEM. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, aby zapobiec zlepianiu i przebarwieniom.

01609
2 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
604565381569