OSTROVIT Vit&Min 120tab
  • OSTROVIT Vit&Min 120tab
  • OSTROVIT Vit&Min 120tab

OSTROVIT Vit&Min 120tab

OSTROVIT Vit&Min 120tab

29,00 zł
Brutto

OSTROVIT Vit&Min 100% - Witaminowo-mineralny suplement diety zaspokajający zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze. Złożony skład preparatu pozwala zachować kondycję psychofizyczną, poprawia samopoczucie i dodaje sił witalnych

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

OSTROVIT Vit&Min 120tab

 

Ostrovit 100% Vit & Min 120 tabletek

 

Witaminowo-mineralny suplement diety zaspokajający zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze. Złożony skład preparatu pozwala zachować kondycję psychofizyczną, poprawia samopoczucie i dodaje sił witalnych.

 

 

Opis i charakterystyka produktu 100% Vit & Min

 

OstroVit 100% Vit & Min to kompozycja wysokoprzyswajalnych witamin i minerałów. Formuła preparatu posiada w składzie kompleks zaspokajający zapotrzebowanie dorosłego człowieka. Produkt szczególnie polecany jest osobom żyjącym aktywnie, szczególnie uprawiającym sport. Vit & Min to preparat złożony zawierający witaminy i minerały zawierają wysoką zawartość biologiczną, co sprawia, że są one doskonale przyswajalne przez organizm i zapewniają wysoki poziom energii przez cały dzień. Suplement żywności firmy Ostrovit to idealne rozwiązanie w okresie intensywnego wysiłku fizycznego i psychicznego. Zawarty w preparacie kompleks witamin i minerałów pozwoli również na szybki powrót do sprawności fizycznej w okresie rekonwalescencji po przebytych chorobach i kontuzjach.

 

 

Zalety stosowania witaminowo-mineralnego suplementu diety:

 

• dostarcza mikroelementy niezbędne dla każdego sportowca

 

• pomaga w pielęgnacji skóry

 

• ułatwia prawidłowe funkcjonowanie mięśni

 

• przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

 

 

Wpływ witamin i minerałów na organizm

 

Witaminy i minerały kontrolują wszystkie procesy życiowe zachodzące w ustroju człowieka. Ludzki organizm nie potrafi ich samodzielnie wyprodukować, dlatego niezbędne jest dostarczenie ich z pokarmem lub dodatkowo z suplementami diety. Wynika to z faktu, że w obecnych czasach często mamy kontakt z żywnością przetworzoną i modyfikowaną, które sprzyjają stanom niekorzystnym dla organizmu, jak np.: stres czy wzrost napięcia emocjonalnego, lecz również sprzyjają osłabieniu sprawności psychofizycznej, pogarszając stan zdrowia i samopoczucie. Organizm człowieka potrzebuje składników witaminowo-mineralnych do prawidłowej pracy. Choć z pozoru są to zaledwie cząsteczki o mikroskopijnych rozmiarach, mają one istotny wpływ na jakość naszego zdrowia.

 

 

Opis i charakterystyka produktu 100 %Vit&Min:

 

1 porcja = 2 tabletki

 

Ilość porcji w opakowaniu: 60

 

Zawartość opakowania: 120 tabletek

 

Zalecany sposób spożycia:

 

Dni treningowe: 1 porcja (2 tabletki) przed pierwszym posiłkiem

 

Dni nietreningowe: 1 porcja przed pierwszym posiłkiem

Ostrovit
00510