ACTIVLAB Machine Man Combo 240cap
  • ACTIVLAB Machine Man Combo 240cap
  • ACTIVLAB Machine Man Combo 240cap

ACTIVLAB Machine Man Combo 240cap

ACTIVLAB Machine Man Combo 240cap

59,00 zł
Brutto

ACTIVLAB Machine Man Combo to kompozycja aminokwasów egzogennych (w tym BCAA), keratyny, ekstraktów pochodzenia roślinnego oraz witamin i minerałów. Jest to idealne połączenie skutecznej przedtreningówki z jednoczesnym działaniem regeneracyjnym. Dzięki zawartości BCAA wspomaga ochronę i regeneracje mięśni na każdym etapie treningu.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

PayPal
  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

ACTIVLAB Machine Man Combo 240cap

 

Produkt Machine Man Combo zawiera:

Aminokwasy egzogenne – to aminokwasy, których organizm nie jest w stanie sam syntezować. Muszą być one dostarczane wraz z pożywieniem. Do aminokwasów BCAA zaliczamy: leucyna, izoleucyna oraz walina. Występują one naturalnie w produktach spożywczych, jednak ich ilość zwykle nie jest wystarczająca. Leucyna – jest to aminokwas, którego nasz organizm nie jest w stanie sam wyprodukować. Ułatwia on syntezę białek w organizmie, ma również wpływ na działanie insuliny. Izoleucyna –Przy niewystarczającej ilości kwasów tłuszczowych staje się energią dla mięśni. Pozwala ona na ochronę mięśni, nawet przy bardzo intensywnym treningu. Walina – Bierze czynny udział w syntezie białek. Jest również aminokwasem, który ma działanie naprawcze dla mięśni.

 

L–karnityna - to naturalnie występujący aminokwas. Możemy go znaleźć w tkance zwierzęcej (produktach mięsnych oraz nabiale). Aminokwas ten bierze udział w metabolizmie energetycznym oraz w ochronie mitochondrialnej Jest substancją, która w organizmie ludzkim tworzona jest samoistnie, może być jednak dostarczana z pożywienia. Należy pamiętać, że L-karnityna nie powoduje spalania tkanki tłuszczowej, kiedy w organizmie występuje jej niedobór.

 

HMB - (beta-hydroksy-beta-metylomaślan) jest związkiem naturalnie wytwarzanym u zwierząt i ludzi z aminokwasu egzogennego jakim jest leucyna. Wyłącznie blisko 5% leucyny jest metabolizowane do HMB, a endogenna produkcja tej substancji zachodzi przede wszystkim w mięśniach szkieletowych i wątrobie.

 

Kreatyna - zwiększa beztłuszczową masę mięśniową i pomaga mięśniom w szybszej regeneracji. Przyjmowanie dużych ilości tej substancji pomaga sportowcom osiągać lepsze wyniki. Powoduje wzrost energii i zwiększa wydajność co powoduje ze suplement ten popularny jest wśród piłkarzy, hokeistów, zapaśników oraz gimnastyków. Jest również chwalona przez osoby podnoszące ciężary oraz biegaczy. Badania dowodzą, iż pomaga ona również poprawić wydajność podczas krótkich okresów aktywności sportowej.

 

Cytrulina - jest organicznym związkiem chemicznym z grupy aminokwasów, pochodna ornityny. Jej główną zaletą jest wspieranie procesu syntezy argininy w organizmie człowieka. W praktyce oznacza to, że ilość przyjętej cytruliny zwiększała będzie ilość argininy w naszym ustroju. Działanie to bezpośrednio przekłada się na ilość tlenku azotu, który syntezowany jest pod wpływem argininy, będzie oddziaływał na rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz lepsze ukrwienie pracującego mięśnia.

 

Tauryna – inaczej kwas 2-aminoetanosulfonowy aminokwas niebiałkowy, nie budujący białek mięśniowych człowieka. Magazynuje i transportuje azot, który odgrywa kluczową rolę w odbudowie uszkodzonych tkanek podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Dzięki niemu tkanki mogą samodzielnie wytwarzać białka w celu odbudowy swoich struktur.

 

Dla kogo?

 

• Dla osób aktywnych fizycznie

 

• Dla sportowców

 

Kiedy stosować?

 

• 8 kapsułek 2 razy dziennie

Activlab
00468