TREC Multipack Sport 60cap
  • TREC Multipack Sport 60cap

TREC Multipack Sport 60cap

TREC Multipack Sport 60cap

29,00 zł
Brutto

TREC Multipack Sport to kompleks witaminowo-minerałowy dla sportowców wzbogacony o ekstrakty ziołowe oraz koenzym Q10, L-teaninę, L-tryptofan i kwas gamma-aminomasłowy. Produkt zawiera niezbędne witaminy z grupy B, w tym tiaminę, wit. B6, ryboflawinę oraz wit. B12, przyczyniające się do prawidłowego metabolizmu energii w organizmie oraz wspomagające funkcjonowanie układu nerwowego.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

TREC Multipack Sport 60cap

 

Multipack to kompleks witaminowo-minerałowy dla sportowców wzbogacony o ekstrakty ziołowe oraz koenzym Q10, L-teaninę, L-tryptofan i kwas gamma-aminomasłowy.

 

Produkt zawiera niezbędne witaminy z grupy B, w tym tiaminę, wit. B6, ryboflawinę oraz wit. B12, przyczyniające się do prawidłowego metabolizmu energii w organizmie oraz wspomagające funkcjonowanie układu nerwowego.

 

Produkt zawiera wit. C, która pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym i wspiera działanie układu odpornościowego w czasie intensywnych ćwiczeń fizycznych.

 

Zawarty w produkcie magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczyniając się do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia.

 

Produkt dostarcza odpowiedniej porcji ważnego dla mężczyzn cynku, który pomaga utrzymać prawidłowy poziom testosteronu we krwi.

 

Produkt zawiera magnez, żelazo, miedź, jod oraz mangan, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

 

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia to 2 kapsułki (1 kapsułka biała, 1 kapsułka czarna). SPOSÓB UŻYCIA: Jednorazową porcję preparatu – 1 kapsułkę popić 300 ml wody. Stosować 1 porcję (1 białą kapsułkę) po śniadaniu, oraz 2 porcję (1 czarną kapsułkę) 30 min. przed snem.

TREC
00259
2 Przedmioty

Specyficzne kody