• Obecnie brak na stanie
SWANSON Niacin 250cap
  • SWANSON Niacin 250cap

SWANSON Niacin 250tab

SWANSON Niacin 250tab

29,00 zł
Brutto

SWANSON Niacin to suplement z dużą zawartością niacyny. Polecana jest osobom skarżącym się na spadki nastrojów i przygnębienie. Ma pozytywny wpływ na umysł człowieka.

Ilość
Obecnie brak na stanie

  Zasady dostawy

Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera UPS.

SWANSON Niacin 250tab

Studia, praca, dom, przyjaciele, sport. I tak ciągle. Już nie pamiętasz, kiedy usiadłeś na kanapie i poleniłeś się w spokoju, marudząc na nudę. Chyba robiłeś to w poprzednim życiu, kiedy chodziłeś jeszcze do szkoły. Może i denerwowałeś się przed klasówką z matmy, ale człowieku, to były czasy… Wolność i zabawa, zero odpowiedzialności. A teraz nawet nie masz siły, żeby zarejestrować się na tym portalu randkowym.

 

Jednak czujesz się naprawdę zmęczony. Codzienne wstawanie z łóżka robi się coraz cięższe, a czasami nie możesz spać. Gdy rano myjesz zęby czujesz, że przewraca Ci się w żołądku na myśl o pójściu do pracy. Od dawna nie byłeś na żadnej imprezie, bo samo ogolenie się nagle stało się nie lada wyzwaniem. Po prostu ogarnia Cię apatia.

 

Chyba potrzebujesz pozytywnego kopa do działania. I możesz go mieć na wyciągniecie ręki – wystarczy wybrać Niacin 100mg renomowanej firmy SWANSON. Jest to skuteczny produkt, który wspomaga wiele funkcji układu nerwowego. Kiedy czujesz się zmęczony, wręcz skonany, Twoje obowiązki zaczynają Cię przerastać, warto pomyśleć o dobrej suplementacji.

 

    Niacyna: Metabolizm energetyczny

    - Niacyna przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

    - Niacyna pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych

    - Funkcjonowanie układu nerwowego

    - Utrzymanie prawidłowego stanu skóry i błon śluzowych

Swanson
00246

Specyficzne kody